IMG_7300Tradycyjnie w styczniu Moto Weteran Bazar organizowano na terenach mieszczących się przed Halą MOSiR. I jak zawsze giełdzie towarzyszyła prezentacja grup rekonstrukcyjnych.

W sobotę, 19 stycznia, pogoda nie rozpieszczała. Przez praktycznie całą giełdę prószył śnieg. Ten fakt nie zniechęcił jednak tych, którzy poszukiwali części do motocykli i samochodów, różnorakich staroci, artykułów kolekcjonerskich i militariów.

– Łódzka giełda to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką – mówi organizator. I tak właśnie było.

joomplu:47480

Moto Weteran Bazar odbywa się cztery razy do roku, w styczniu (w Hali Sportowej), maju, lipcu i wrześniu (na terenie Startu Łódź). Impreza organizowana jest od 1992 roku. Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy.

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_5406_kopiuj
Motolove w Sukcesji (foto)
Centrum_Komiksu_i_Narracji_Interaktywnej_02_baner3
Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej (wizualizacja)
IMG_0063
Pchli targ na Księżym Młynie (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*