IMG_007710 i 11 maja na stadionie klubu Start Łódź odbyła się kolejna giełda miłośników motoryzacji i  militariów, Moto Weteran Bazar. Wydarzenie przyciągnęło tłumy zwiedzających osób, w tym rodziny z dziećmi.

Na łódzkiej giełdzie było wielu wystawców sprzedających jak  i kupujących oraz wymieniających się wszystkim co związane z militariami i kolekcjonerstwem.  Jest to również miejsce spotkań osób zamiłowanych podobną tematyką, zainteresowanych wymianą doświadczeń oraz uzyskaniem fachowej porady. 

Nie zabrakło zabytkowych motocykli, samochodów czy też ciągników, między innymi  marki „Bristol”, które  cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. MWB  dostarczył również  możliwości zobaczenia  napędzanego elektrycznie roweru z obecnego roku wyprodukowanego przez czołową światową markę Harley–Davidson, który wyceniony został na kwotę  1990 zł. Warto podkreślić, iż na giełdzie pojawiają się nie tylko goście z Polski, ale również  z całej Europy.
        
Moto Weteran Bazar w Łodzi organizowany jest od 1992 roku,  w ciągu roku odbywa się cztery razy, na początku: stycznia, maja, lipca i września.

Zobacz także:

Moto Weteran Bazar – wrzesień 2013 (foto)

Moto Weteran Bazar – styczeń 2013 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Łódzkie linie na wakacje
Otwarte wiwarium w łódzkim ZOO (foto)
DSC_0564
Urodziny Project Salsa w Teatr V6 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*