moto_weteran_bazarKolejny raz wielbiciele pojazdów z całej Polski zjadą się do Łodzi. W sobotę w Hali Sportowej organizowany będzie Moto Weteran Bazar, największa w naszym kraju impreza handlowo-wystawiennicza dla miłośników motoryzacji, kolekcjonerów i hobbystów.

Jak pisze na swojej stronie organizator „łódzka giełda to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką.” Imprezie zorganizowanej 16 stycznia towarzyszyć będzie prezentacja grup rekonstrukcji historycznej. Bilet wstępu wynosi 15 złotych. Giełda potrwa od 8 do 17.

Moto Weteran Bazar odbywa się cztery razy do roku, w styczniu (w Hali Sportowej), maju, lipcu i wrześniu (na terenie Startu Łódź). Impreza organizowana jest od 1992 roku. Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sportowyhelenow
Sportowy Helenów
LKT_lalka
XIV Łódzkie Konfrontacje Taneczne
ksiezymlynsztuka
Księży Młyn wkręca – Wakacje ze sztuką

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*