modestep4 maja o godz. 21:00 w Wytwórni rozpocznie się występ zespołu Modestep organizowany przez agencję Illegalbreaks w ramach cyklu Face The Music. Impreza pierwotnie miała odbyć się 2 marca br.

Modestep został założony w 2010 roku przez czwórkę przyjaciół. Początek całości dali bracia Tony i Josh, którzy zajmowali się muzyką już od 2001 roku. W lutym 2011 chłopaki wydali debiutancki singiel „Feel Good”, który w ciągu zaledwie kilku dni trafił na słynną listę UK Singles Chart. Żywa perkusja i gitarowe wstawki sprawiają, że grany na żywo dubstep w wykonaniu chłopaków z Modestep dosłownie zwala z nóg. W ciągu zaledwie dwóch lat zdobyli niesamowitą popularność, a liczby wyświetleń każdego z ich utworów sięgają milionów. Dziewczyny za nimi szaleją, na koncie mają już występy na największych festiwalach na całym świecie, a koncerty klubowe zawsze przyciągają rzesze fanów. Wkrótce przed przyjazdem artystów do Polski w marcu, ich fanów czeka prawdziwa gratka – kończą się prace nad „Evolution Theory”, który ma być pierwszym albumem długogrającym zespołu!

Ceny biletów:
45 zł (promocyjna pula!)
55 / 65 zł (w przedsprzedaży),
69 zł (w dniu imprezy).
Ilość biletów w każdej puli jest ograniczona. Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce).
Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl , www.biletin.pl oraz www.muno.pl .

Więcej informacji:
www.illegalbreaks.com
www.facebook.com/illegalbreaks

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Il Volo w Atlas Arenie
zjednoczeni
Zjednoczenie Sound System w DOMu
Dustin Arbuckle & the Damnations w Keja Pub

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*