28 sierpnia od godz. 18 w Klubopiwiarni (Narutowicza 7/9) odbędzie się 17. edycja Mjowiska – Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Michaela Jacksona. Tegoroczna edycja będzie bezpłatna.

Czeka Was noc pełna muzyki i tańca. W głośnikach muzyka TYLKO Michaela Jacksona, The Jacksons i Jackson 5, a wszystko podane znakomicie przez DJ Tobasa.

Nie zabraknie oczywiście konkursu tanecznego – planowane rozpoczęcie ok. godziny 21:30. W tym roku organizatorzy zapraszają do przygotowania PANDEMICZNEGO STROJU w stylu KRÓLA POPU. Jako, że ostatnimi czasy otacza nas totalny thriller, to właśnie do tego utworu – jak prawdziwe pandemiczne zombie – zaprezentujecie Szanownemu Jury swoje stylizacje. To nie jest konkurs tańca, ale autoprezentacji i post apokaliptycznego szaleństwa modowego – Konkurs na najlepszy pandemiczny strój w stylu Michaela Jacksona – planowane rozpoczęcie prezentacji ok. godziny 19:30.

MJowisko przede wszystkim urodziny Michaela – dlatego o godzinie „zerowej” czekać na Was będzie kolejka (pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznej odległości) do TORTU, który – jak co roku – kroić będzie, w iście królewskim stylu, Kasia Czarkowska, czyli Majkel Dżekson*.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Happy FEIMday!
DSC_3617_DxO
Kalendarz Bałucki / Chanuka (foto)
motoserece
Motoserce 2015 w Manufakturze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*