25082012_19023 i 24 sierpnia w Łodzi organizowane będzie Mjowisko – największa impreza wielbicieli Michaela Jacksona organizowana w naszym kraju. Będzie to dziesiąta edycja wydarzenia, zarazem ostatnia.

Jak pisze organizatorka akcji: Po dekadzie wspólnych radości, smutków; znikających celów i na nowo rodzących się nadziei; po tylu latach spełniania marzeń o wspólnym, rodzinnym celebrowaniu twórczości Michaela chciałabym z radością, ale i wielka nostalgią, zaprosić Was wszystkich na dziesiąte i OSTATNIE MJowisko w HIStorii. Dziesiąta rocznica to dobry czas, by udać się w podróż sentymentalną do miejsc, gdzie wszystko się zaczęło, gdzie rodziły się przyjaźnie, czasem miłość, a czasem po prostu świadomość bycia częścią czegoś większego.

Podczas tegorocznego zlotu swoją pomoc uczestnicy kierują w stronę tych, którzy byli dla Michaela równie ważni, jak dzieci. Przez ostatnie dziewięć spotkań zbierano przybory szkolne na wyprawki dla dzieci z domów dziecka. Ty razem organizatorzy chcą zapewnić ciepło czworonożnym przyjaciołom ze Schroniska Dla Zwierząt w Łodzi.

Koszt dwudniowego zlotu wynosi 70 zł (w dniach 23.-24.08.– 80 zł)** Do 10 sierpnia (23:59) koszt imprezy to tylko 60zł. Więcej informacji na temat opłaty znaleźć można mailowo –  mjowisko@siadeh.pl.

Program Mjowiska

23 sierpnia (piatek)
HIStory Begins Day [imprezy otwarte]

Pokazy w Łódzkim Domu Kultury:
– The Wiz (1978)
– Captain Eo (1986)
– Moonwalker (1988)
– Ghost (1997)

Pierwszy dzień zlotu kończy się imprezą z serii Celebrating Night w całości poświęconą Królowi Popu. Impreza odbędzie się w Klubie Szafa. Podczas niej odbędą się konkursy: wokalny oraz taneczny, tłem do rozmów oraz delikatnych pląsów na parkiecie będą utwory MJa wydane na oficjalnych longplayach. W sali wideo podczas całego wieczoru będą wyświetlane teledyski.

24 sierpnia (sobota)
HIStory Continues Day [impreza zamknięta]

Impreza w Kinie Bałtyk

Na początek THIS IS IT na wielkim ekranie, a później niezakłócona dłuższymi przerwami zabawa do białego rana, podczas której wyłonieni zostaną laureaci piątkowych konkursów.

Zobacz także:

Mjowisko 2012 (foto+wideo)

Mjowisko 2011 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bryki-13
Galeria Bryk w Galerii Łódzkiej
Wrześniowa Garażówka
pacc
Progress Accounting Competition VII – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*