25082012_190Od dziewięciu lat fani twórczości Michaela Jacksona spotykają się pod koniec sierpnia w Łodzi, aby wspólnie bawić się przy muzyce swojego idola.

Termin zlotu jest nieprzypadkowy. Jackson urodził się 29 sierpnia 1958 roku. Motyw przewodni tegorocznej imprezy związany był z inną rocznicą – dwudziestopięciolecia wydania płyty Bad, będącej nie mniej kultowym krążkiem niż legendarny Thriller. Jak co roku wielu fanów upodobniło się do swojego idola, a część wzięła udział w organizowanych zabawach.

W sobotę, 25 sierpnia około dwustu osób bawiło się w Kinie Bałtyk. Rozpoczęło się od oficjalnego przywitania i projekcji filmu Dookoła Świata z Michaelem Jacksonem. Poza tym – muzyka Michaela Jacksona z każdego z jego muzycznych okresów serwowana przez DJ Tobasa, konkurs taneczny i wokalny. Nie zabrakło także ciepłego posiłku oraz wielkiego tortu i szampana. Warto nadmienić, że nieodzownym elementem każdego zlotu w Łodzi jest zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z Domu Dziecka. Podobnie było i w tym roku.

Mjowisko to obecnie największa impreza zlotowa wielbicieli MJ organizowana przez największy fan club Michaela Jacksona MJ Polish Team. Za rok dziesiąta edycja – czekamy na coś specjalnego.

Zobacz także:

Mjowisko 2011 (foto+wideo)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0658
5. urodziny Portu Łódź – dzień 1 (foto)
IMG_1169
restART na Starym Rynku (foto)
Kreatywny plac zabaw

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*