mjowiskoW sobotę, 27 sierpnia w Kinie Bałtyk odbędzie się kolejna edycja Mjowiska, czyli spotkanie fanów Michaela Jacksona.

Mjowisko to impreza do białego rana przy przebojach MJ serwowanych przez znanego i lubianego DJ Tobasa. Organizatorzy, MJ Polish Team, proponuje także projekcie teledysków i koncertów, konkurs taneczny i występy Dance Teamów.

Podczas tegorocznego zlotu po raz kolejny zostanie zorganizowana zbiórka przyborów szkolnych, zabawek i książek, które po imprezie zostaną przez MJ Polish Team przekazane najuboższym dzieciom z wybranego Domu Dziecka.

Impreza rozpocznie się o godz. 19. Bilety wstępu wynoszą – do 19 sierpnia 50 zł, od 20 sierpnia 60 zł. Szampan, słodki poczęstunek i ciepły posiłek wliczone są w cenę biletu. Dodatkowo przez całą noc do dyspozycji gości będzie kinowy bar (nie wliczone w cenę biletu).

Osoby spoza Łodzi chcące dokonać rezerwacji proszone są o kontakt z organizatorem pod adresem k.zaborowska@heliosnet.pl (w tytule proszę wpisać MJowisko , imię i nazwisko).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
3p
Inauguracja Planetarium w EC-1
slotart
Slot Cars w Pasażu Łódzkim
underlodz
Under Łódź – Interdyscyplinarny dzień Łodzi undergroundowej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*