W sobotę, 8 lutego o godz. 20 w Wytwórni wystąpi Miuosh i FDG. Orkiestra. Muzycy ruszają w trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo! Zagrają w 16 miastach w Polsce. Album „Powroty” ukazał się 24 stycznia 2020 roku.

Miłosz „Miuosh” Borycki udowodnił, że jest artystą wszechstronnym i przełamującym bariery w polskiej muzyce. Po spektakularnym koncercie Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim dla ponad 40-tysięcznej publiczności oraz projektach specjalnych z orkiestrą NOSPR, nadszedł czas na powrót do studia i kolejny album solowy.

Efekt tej wielomiesięcznej pracy poznaliśmy 24 stycznia 2020 roku. Następca płyty „POP” zawiera 10 utworów, w których Miuosh dotyka najważniejszych i najbardziej przełomowych momentów w swoim życiu. „Powroty” to album wymykający się kategoriom, łączący to, co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć z tym, czego zupełnie się po nim nie spodziewaliśmy.

Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś z The Dumplings. Producentem albumu jest znany z współpracy z m.in. Marią Peszek i Pauliną Przybysz Michał Fox Król.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
GregoryPorter_posterB1
Gregory Porter w Wytwórni
_MG_8915
Rogucki Solo w DOMu
Judas-Priest_plakat2
Wielki powrót Judas Priest

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*