mistrzowie_plakat_oficjalnyW czwartek, 28 maja w Silver Screenie odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego pt. Mistrzowie. Mike Tyson, Evander Holyfield i Bernard Hopkins z niezwykłą otwartością opowiadają o swoich karierach, życiu na ringu i poza nim. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Mistrzowie”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy w poniedziałek (25 maja), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od babel19… doti…

Film Mistrzowie łączy rekonstruowane sceny z archiwalnymi walkami oraz emocjonującymi wywiadami z Markiem Wahlbergiem, Denzelem Washingtonem, 50 Centem, Ronem Howardem, Spike’iem Lee i Mary J. Blige. Dokument Breta Marcusa jest czymś więcej niż zwykły dokument o sporcie. Próbując dociec, do czego prowadzi pogoń za Amerykańskim Snem, portretuje złożony i nieoczywisty świat kontrowersyjnego i niebezpiecznego sportu.

Możliwość rezerwacji biletów: multikino.pl/pl/wydarzenia/wybrane/kocham-kino-w-multikinie-mistrzowie-1

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zaproszenia do Kina Helios (zakończony)
carrollkss
Jonathan Carroll przyjeżdża do Łodzi (konkurs do 7 maja)
Maraton Horrorów z „Zakonnicą” (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*