IMG_0054_kopiujMistrzowie w pasach specjalnie podczas wakacji prowadzą instruktaże prawidłowego zapinania pasów bezpieczeństwa w samochodzie oraz poprawnego montowania fotelików dla dzieci organizując w całej Polsce Pit Stop-y na stacjach paliw Lotos. 1 lipca odwiedzili Łódź.

Do wzięcia udziału w instruktażach i spotkaniu z ekspertami brd zostali zaproszeni wszyscy, którzy odwiedzili stację. Podczas Pit Stop-u przestrzeń ta zamieniła się w plac piknikowy. W charakterystycznie zaaranżowanym namiocie uczestnicy spotkania mogli skorzystać z indywidualnych porad i warsztatów zapinania pasów i montażu fotelików dla dzieci.

Eksperci sprawdzali też, czy pasy i zagłówki w samochodzie są poprawnie umocowane. Potem prowadzili  instruktaże z uczestnikami podróży już w ich aucie. A wszystko w swobodnej atmosferze, jak na wakacje przystało. Na dzieci czekały zabawy i konkursy z nagrodami. Uczestnicy po instruktażu zostali wyposażeni w pakiet materiałów edukacyjnych, by w razie czego móc przypomnieć sobie wiedzę, ale co ważniejsze, przekazywać ją dalej. Każdy bowiem, kto tylko zechce, może się włączyć w kampanię, w jej trwający od początku konkurs na „Mistrza w pasach” i „Mistrza w foteliku”, gdzie oprócz odznaczeń i prezentów, wygraną jest najważniejsze: bezpieczne życie i zdrowie.

/fot. Natalia Zdziebczyńska

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
targi_urody_20170305_1053041676
Targi Urody w Manufakturze (foto)
_MG_0039
Bigiel na Młynarskiej (foto)
Ludzie-Perseidy z Red Bull Skydive Team (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*