Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2019 (zakończony)

11. Maja o godzinie 19.00 studentki po raz 10. zwalczą o koronę „Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”. Całe wydarzenie odbywać się będzie w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251. Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Miss”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, imię i nazwisko osoby towarzyszącej, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki wyłącznie w celu organizacji konkursu i przekazanie ich jednorazowo organizatorowi wyborów – Samorządowi Studenckiemu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”. Zabawę zakończymy  8 maja, o godz. 19. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 5 pierwszych zgłoszeń.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi wyborów – Samorządowi Studenckiemu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego to największy studencki konkurs piękności w Polsce organizowany przez Uniwersytet Medyczny. Co roku zostaje zapełniona po brzegi największa aula Uniwersytetu Medycznego licząca 1000 miejsc. Dzięki współpracy z oficjalnym Biurem Miss Polonia, Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego dają dziewczynom szansę zaprezentowania siebie w wojewódzkim oraz ogólnopolskim etapie konkursu Miss Polonia. Ubiegłoroczna Miss UMED-u została zakwalifikowana do Finałowego Konkursu Miss Polonia, co jest wyjątkowym wyróżnieniem i sukcesem.

W tym roku wyłoniono 12 kandydatek do korony. Są to dziewczyny z wielu kierunków: analityki medycznej, fizjoterapii, kosmetologii, lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, ratownictwa medycznego oraz zdrowia publicznego.

Na wyjątkowej, jubileuszowej gali dziewczyny zaprezentują swoją klasę, szyk oraz elegancję. Podczas tegorocznej Gali kandydatki do tytułu najpiękniejszej, zaprezentują się w trakcie 4 wyjść. Stroje wieczorowe specjalnie na ten wieczór przygotuje Angelika Józefowicz, stroje kąpielowe „Madora”, stroje medyczne „MXP Uniformix”, a stroje sportowe firma „SHOW YOUR STRENGTH”. W przerwach między wyjściami kandydatek, publiczność będzie miała okazję zobaczyć występy Klubu Tanecznego AZS oraz wziąć udział w konkursach.

Dziewczyny w pocie czoła ćwiczą choreografię do finałowych wyjść w EVERGYM przy ulicy Sienkiewicza 100.

Wszelkie informacje na temat kandydatek, Gali Finałowej oraz biletów można znaleźć na facebookowym fanpage’u: Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *