Miss Polonia Województwa Łódzkiego i Miss Polonia Nastolatek 2010 – castingi

big__DSC8686_pSerdecznie zapraszamy do udziału w wyborach Miss Polonia Województwa Łódzkiego i Miss Polonia Nastolatek 2010! Castingi do konkursów odbędą się 27 i 28 lutego 2010 oraz 6 i 7 marca 2010 w Clubie Fever na rynku w Manufakturze.

Eliminacje do wyborów Miss w  godzinach 12-16. Chcesz wziąć udział? Na casting zabierz: dowód osobisty / dokument tożsamości, buty na wysokim obcasie, zdjęcie portretowe i całej sylwetki oraz kostium kąpielowy. Kandydatki nastoletnie na castingu muszą pojawić się z rodzicem / opiekunem.

Do 20 lutego 2010 można zgłaszać się drogą internetową wysyłając ankietę kandydatki (do pobrania ze strony www.igo-art.net) z załączonymi zdjęciami twarzy oraz całej sylwetki na adres kontakt@igo-art.net (warunkiem uczestnictwa w konkursie jest pojawienie się na castingu).

Informacje dla kandydatek:
wiek: Miss Nastolatek: 14-18/ Miss Polonia: 18-24
stan cywilny: bezdzietna panna
obywatelstwo: polskie
nieposzlakowana opinia
brak widocznych blizn i tatuaży na ciele

big__DSC8825_p

Organizatorzy czekają na kolejne piękne dziewczęta, które co roku pojawiają się na castingach. Wśród jurorów znajdą się osoby zaprzyjaźnione z Plastrem, dlatego tym bardziej zapraszamy do udziału w zabawie.

/foto. mat. prasowe Igo Art.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *