Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2017

missW piątek, 30 czerwca o godz. 20 na scenie na rynku Manufaktury zaplanowano galę finałową 12. edycji konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2017.

Co roku na rynku Manufaktury można podziwiać najpiękniejsze mieszanki naszego województwa, które walczą o koronę Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Nie inaczej jest i w tym roku. Po kilku tygodniach przygotowań, ćwiczeń choreografii, doboru stylizacji, 17 finalistek jest gotowych do zaprezentowania się przed publicznością i jury konkursu.

W finale wezmą udział reprezentantki m.in. Łodzi, Ozorkowa, Kutna, Głowna, Bełchatowa, Opoczna, Konstantynowa Łódzkiego, Tuszyna i Pabianic. Wśród nich są dziewczyny, które już mają za sobą start w konkursach piękności – m.in. Miss Uniwersytetu Medycznego.

Przygotowano aż sześć pokazów, w trakcie których kandydatki zaprezentują kolekcję Fabryki Rajstop Adrian, kostiumy kąpielowe Gabbiano, kolekcję marki Lanta, a także wystąpią w kolekcjach projektantów: Marty Kuszyńskiej, Patrycji Plesiak i Jarosława Ewerta.

W części artystycznej zaplanowano recital Sarsy oraz występ Karoliny Artymowicz, która zaśpiewa swój najnowszy singiel „Dalej”. Galę poprowadzi dziennikarz TVN, Mateusz Hładki. W jury gali zasiądą m.in. Izabella Krzan – Miss Polonia 2016 oraz Agata Drywa – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2016.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *