Miss Polonia Studentek Łodzi 2010 – poznaj finalistki

plakat-studentki24 kwietnia o godz. 19 w Teatrze Jaracza rozpocznie się Gala finałowa Miss Polonia Studentek Łodzi 2010. W wyborach udział weźmie siedemnaście studentek łódzkich uczelni.

 

Wśród finalistek na najpiękniejszą studentkę Łodzi są przedstawicielki Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Łódzkiej, Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania oraz Wyższej Szkoły Informatycznej w Łodzi. Laureatki wezmą udział w finale wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego, które odbędą się 5 czerwca w Filharmonii Łódzkiej.
  


 
Bilety na galę, w cenie 50 zł i 40 zł, do nabycia w Agencji Impresaryjnej IGO-ART www.igo-art.net oraz pod numerem tel. 606-71-52-37. Zabawa w Clubie Cabaret po gali w cenie biletu!!
 

Finalistki

1._Emilia_Blonska_C 2._Katarzyna_Wjcik 3._Ilona_Waka
1.EMILIA BŁOŃSKA, UNIWERSYTET ŁÓDZKI
Jest studentką Prawa i Administracji. Jej wielka pasja to muzyka. Gra na flecie oraz fortepianie. Ma 20 lat i 167cm wzrostu.
2.KATARZYNA WÓJCIK, WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYCZNA
Jest studentką wychowania fizycznego. Jest zainteresowania to głównie sport: taniec towarzyski, gimnastyka. Ma 21 lat oraz 167cm wzrostu.
3.ILONA WAŃKA, I WICEMISS UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO
23 letnia studentka IV roku Farmacji. Interesuje się muzyką, sportem oraz podróżami. Biegle włada językiem angielskim. Ma 170cm wzrostu.
4._Karolina_Goiska_B 5._Antonina_Galiska_C 6._Sonia_Kopaska
4.KAROLINA GOIŃSKA, MISS UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO
Ma 24 lata i studiuje na ostatnim roku wydziału lekarskiego. Uwielbia sport oraz gotowanie. Jako Miss Polonia chciałaby pojechać w podróż dookoła świata.
5. ANTONINA GALIŃSKA, I WICE MISS WYŻSZEJ SZKOŁY INFORMATYCZNEJ
Jest studentką artystycznej grafiki komputerowej. Interesuje się motoryzacją oraz rysunkiem. Ma 23 lata oraz 170cm wzrostu.
6. SONIA KOPAŃSKA, MISS SWSPiZ W ŁODZI
Ma 19 lat i studiuje dziennikarstwo oraz komunikację społeczną. Interesuje się modą. Uwielbia podróżować i uczyć się języków obcych. Ma 170cm wzrostu.
7._Ewa_Krawczyk_C 8._Marcelina_Trzciska_B 9._Luiza_Hryniewicz
7. EWA KRAWCZYK, UNIWERSYTET ŁÓDZKI
Mieszka w Skierniewicach. Studiuje na V roku Ekonomii. Interesuje się modą i psychologią, ale w przyszłości chciałaby pracować w banku. Ma 23 lata i 173cm wzrostu.
8. MARCELINA TRZCIŃSKA, SWSPiZ w ŁODZI
Ma 20 lat. Studiuje filologię angielską. Jej zainteresowania to teatr, kino, słuchanie dobrej muzyki oraz sport w szczególności siatkówka. Ma 172cm wzrostu.
9. LUIZA HRYNIEWICZ, MISS WYŻSZEJ SZKOŁY INFORMATYCZNEJ
Ma 19 lat. Jest studentką wychowania fizycznego. Jej największą pasją jest pływanie. Jako Miss Polonia chciałaby nakłaniać ludzi do uprawiania wyczynowo sportów. Ma 174cm wzrostu.
10._Olga_Pitakiewicz 11._Sylwia_Frontczak_B 12._Aneta_Arasimowicz_B
10. OLGA PIĘTAKIEWICZ, II WICE MISS UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO
Pochodzi z Radomska. Studiuje dietetykę, ponieważ coraz częściej zauważa problemy z odżywaniem u ludzi: otyłość, bulimia i anoreksja. Na co dzień pracuje jako modelka. Ma 20 lat i 175cm wzrostu.
11. SYLWIA FRONTCZAK, II WICE MISS WYŻSZEJ SZKOŁY INFORMATYCZNEJ
Mieszka w Konstantynowie Łódzkim. Interesuje się malarstwem oraz architekturą z którą wiąże swoją przyszłość. Zna biegle język angielski. Ma 20 lat i 174cm wzrostu.
12. ANETA ARASIMOWICZ, II WICE MISS POLONIA SWSPiZ w ŁODZI
Ma 20 lat i mieszka w Łodzi. Interesuje się podróżami, kosmetyką oraz tańcem. W wolnych chwilach lubi spędzić czas czytając dobrą książkę. Ma 174cm wzrostu.
13._Monika_Kucharek 14._Paulina_Nawrocka_C 15._Dominika_Szczepanik_B
13. MONIKA KUCHAREK, UNIWERSYTET MEDYCZNY
Studiuje na IV roku Farmacji. Ma 24 lata i ma 176cm wzrostu. Jej zainteresowania to przede wszystkim malarstwo, sport oraz muzyka.
14. PAULINA NAWROCKA, I WICE MISS POLONIA SWSPiZ w ŁODZI
Jest studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Bardzo lubi literaturę, taniec, a w wolnych chwilach podgląda gwiazdy. Ma 176cm wzrostu.
15. DOMINIKA SZCZEPANIK, UNIWERSYTET ŁÓDZKI
Ma 19 lat i pochodzi z Bełchatowa. Studiuje filologię polską. Ma wiele zainteresowań: teatr, muzyka, manga, gra na gitarze. 177cm wzrostu.
16._Joanna_Matysiak_C 17._Karolina_Marciniak_B
16. JOANNA MATYSIAK, UNIWERSYTET ŁÓDZKI
Studiuje na kierunku pedagogika z wychowaniem fizycznym i zdrowotnym. Jej pasją są sporty w szczególności wodne. Ma 21 lat i 178cm wzrostu.
17. KAROLINA MARCINIAK, I WICE MISS POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ
Studiuje na wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska. Jej zainteresowania to sztuka , malarstwo , sport , fotografia. Ma 22 lata i 180cm wzrostu.
/na podstawie mat. pras.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *