Miss Polonia Plastra Łódzkiego – zadaj pytanie

5czerwca_201Głosami internautów pierwszą Miss Polonia Plastra Łódzkiego została dwudziestoletnia studentka filologi angielskiej, Iga Chwaścińska.

 

Iga studiuje na Uniwersytecie Łódzkim, jest rodowitą łodzianką. Po ukończeniu studiów chce zostać tłumaczem symultanicznym. Od czwartego roku życia należy do Zespołu Tańca Ludowego Harnam. W folderze informacyjnym Iga mówi tak: – Bardzo bym chciała, aby Łódź była prężnym ośrodkiem naukowym i kulturalnym. Od naszego zaangażowania dużo zależy, aby tak się stało.

Miss Plastra Łódzkiego ma dwadzieścia lat, 167 cm wzrostu, włosy ciemny blond, oczy niebieskie, a wymiary 85-60-89.

Iga Chwaścińska podczas gali finałowej otrzymała: upominki od Empiku mieszczącego się w Manufakturze, bilety do kina Cytryna, zaproszenia na koncert The Manhattan Transfer do klubu Wytwórnia (1 lipca, godz. 20) oraz wejściówki na Chiński Spektakl (14-16 czerwca w Teatrze Wielkim) z zaproszeniem na bankiet vip ufundowane przez Stowarzyszenie Falun Dafa.


To jeszcze nie wszystko. Wszyscy czytelnicy Plastra mają niebywałą okazję zapytać Igę. Wystarczy, ze w komentarzu do tej wiadomości napiszecie pytanie, a my podczas najbliższego spotkania z naszą Miss powiemy jej o tym.


Uwaga! Podczas wyborów Miss także i wy mieliście szansę otrzymać od nas nagrody. Mini pakiet kulturalny otrzymała osoba, której mail rozpoczął się od „joanna_m”. Laureatka została poinformowania o odbiorze niespodzianki.

Sponsorzy

empik

logo_cytryna

FXH_i_SHENYUN_RGB_50

wytwornia

Zobacz także:

Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2010 – foto i wideo

Miss Polonia Województwa Łódzkiego – kandydatki

Miss Polonia Studentek Łodzi 2010 (foto+wideo)

Miss Polonia Nastolatek 2010 (foto+wideo)

8 komentarzy do “Miss Polonia Plastra Łódzkiego – zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *