Miss Polonia Nastolatek 2010 – poznaj finalistki

plakat-nastolatkiB325 kwietnia o godz. 18 w Teatrze im. Jaracza rozpocznie się Gala finałowa Miss Polonia Nastolatek 2010. Kandydatki na Miss Polonia Nastolatek to gimnazjalistki i licealistki w wieku 14-17.

 

W finale znalazło się dwadzieścia dziewcząt. Bilety na galę,  w cenie 30 zł i 40 zł można nabyć w Agencji Impresaryjnej IGO-ART www.igo-art.net oraz pod numerem tel. 606 71 52 37. Patronem medialnym wyborów jest serwis Plaster Łódzki.

 


Finalistki


1._Sylwia_Andryszek_mini 2._Wioletta_Biay_mini
1. SYLWIA ANDRYSZEK – Mieszka w Łodzi i ma 17 lat. Uwielbia sport w szczególności siatkówkę, pływanie oraz jazdę na nartach. Jej pasją jest fotografia. Jest zakochana w kulturze i tradycji Japonii. Jej największym marzeniem jest podróż do kraju kwitnącej wiśni i skok na bungee. 2. WIOLETTA BIAŁY – Ma 16 lat i uczy się w XXIX Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi. Zodiakalny skorpion. Jej hobby to sport w szczególności lekkoatletyka, podróże oraz poznawanie kultury innych narodów. W przyszłości chciałaby zwiedzić Kubę.
3._Beata_Kroek_mini 4._Katarzyna_Leoniak_mini 5._Justyna_Boyk_mini
3. BEATA KRĘŻOŁEK – Ma 15 lat i uczy się w drugiej klasie gimnazjum w Łodzi. Kocha zwierzęta i od dwóch lat jeździ konno. Interesuje się również sportem i  tańcem nowoczesnym. Jej największym marzeniem jest podróż do Włoch. 4. KATARZYNA LEONIAK – Ma 17 lat. Uczęszcza do III Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. W przyszłości chciałaby zostać stomatologiem. Trenuje pływanie od 10 lat. Niedawno ukończyła kurs na sędziego pływania i jest w trakcie kursu na ratownika wodnego. Lubi także komedie i horrory. 5. JUSTYNA BOŻYK – Jest uczennicą drugiej klasy liceum. Interesuje się fotografią oraz sportem, szczególnie siatkówką. W wolnym czasie spotyka się z przyjaciółmi oraz pomaga w przytulisku. W przyszłości chciałaby polecieć do Australii.
6._Sylwia_Szaliska_mini 7._Karina_Drobnik_mini 8._Aleksandra_Habiera_mini
6. SYLWIA SZALIŃSKA – Pochodzi z malowniczego Rogowa. Uczęszcza do IV LO w Łodzi. Jest zodiakalnym skorpionem. W przyszłości pragnie zostać chirurgiem plastycznym. W wolnych chwilach uczy się języka chińskiego. Jest zafascynowana kulturą Hiszpanii. 7. KARINA DROBIK – Ma 16 lat i uczy się w liceum w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Od wielu lat jej największą pasją jest jazda konna. Poza tym bardzo lubi taniec – głównie hip-hop i new style. Marzy aby zwiedzić wszystkie, najdalsze zakątki świata i poznać różne kultury. 8. ALEKSANDRA HABIERA – Ma 16 lat i uczy się w ostatniej klasie gimnazjum. Mieszka w Łodzi. Jej zainteresowania to muzyka i taniec. Jako Miss Polonia chciałaby pokazać, że można osiągać różne cele w życiu. Ma 173cm wzrostu.
9._Angelika_Cieliska_mini 11._Monika_Gadzinowska_mini
9. ANGELA CIEŚLIŃSKA – Ma 14 lat i mieszka w Łodzi. Uczy się w drugiej klasie gimnazjum. Jej znak zodiaku to byk. Interesuje się tańcem i w przyszłości chciałaby zostać tancerką. Uwielbia podróżować i kocha zwierzęta. 10. MAGDALENA KRUSZYNA – Ma 16 lat. Jak sama mówi jest osobą radosną, szczerą i przebojową. Każdą wolną chwilę spędza z rodziną i przyjaciółmi. W życiu stara się spełniać wszystkie swoje marzenia. W przyszłości chce zostać adwokatem. Słucha muzyki klubowej jak i polskiego rapu. 11. MONIKA GADZINOWSKA – Ma 15 lat. Jej znak zodiaku to waga. Jej pasją jest sztuka oraz historia – rysuje w ołówku oraz maluje na płótnie. Słucha muzyki klubowej i polskiego rapu. Prowadzi aktywny tryb życia – biega, gra w siatkówkę. W przyszłości chciałaby zostać architektem oraz rozpocząć karierę fotomodelki.
12._Anna_Baczak_mini 13._Natalia_Jagieo_mini 15._Paulina_Ruka_mini
12. ANNA BACZAK – Uczy się w XLVI Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi w klasie medialno-dziennikarskiej. W przyszłości chciałaby zostać dziennikarką lub psychologiem. Jej największe pasje to jazda konna oraz taniec. 13. NATALIA JAGIEŁŁO – Ma 16 lat i uczy się w 34 Gimnazjum w Łodzi. Jej pasją od dziecka jest taniec, któremu poświęca dużo czasu. W przyszłości chciałaby zostać aktorką, dlatego jej największym marzeniem jest dostanie się do Łódzkiej Szkoły Filmowej. Lubi słuchać muzyki klubowej. 15. PAULINA RUŁKA – Uczy się w Gimnazjum nr 23 w Łodzi. Jej znak zodiaku to byk. Jej największa pasją jest taniec. W wolnym czasie spotyka się z przyjaciółmi i często przebywa w centrach handlowych.
14._Magdalena_Myszka_mini 16._Aleksandra_Kaliska_mini
14. MAGDALENA MYSZKA – Pochodzi z Konstantynowa Łódzkiego. Jest uczennicą XXII LO w Łodzi. Interesuje się biologią, a w wolnym czasie ogląda horrory i filmy bollywoodzkie. W przyszłości chciałaby zostać podróżnikiem lub chirurgiem plastycznym. 16. ALEKSANDRA KALIŃSKA – Ma 15 lat. Jej hobby to taniec i jazda konna. W wolnym czasie biega i spotyka się z przyjaciółmi. W przyszłości chciałaby zostać modelką. Zajmuje się fotografią, śpiewa i gra na gitarze.
17._Karolina_Banach_mini 18._Klaudia_Drzewiecka_mini
17. KAROLINA BANACH – Uczy się w gimnazjum nr 16 w Łodzi w klasie humanistycznej. Bardzo lubi sport – koszykówkę oraz interesuje się fotografią. W przyszłości chciałaby zostać dziennikarką. 18. KLAUDIA DRZEWIECKA – Ma 15 lat. Interesuje się tańcem, fotografią i podróżami. Kilka lat trenowała w szkole tańca Odoriko dzięki czemu dobrze czuje się na scenie. W przyszłości chciałaby ukończyć studia kosmetyczne i otworzyć swój własny gabinet.
19._Dominika_Tamecka_mini 20._Angelica_Bednarek_mini
19. DOMINIKA TAMECKA – Uczy się w II klasie w gimnazjum w Szadku. Jest zodiakalnym koziorożcem. Jej główne hobby to sport dlatego w wolnym czasie uczęszcza na zajęcia sportowe. Jej największe marzenie to zawód psychologa policyjnego. 20. ANGELICA BEDNAREK – Od zawsze interesuje się aktorstwem i z tym również wiąże swoją przyszłość. W wolnym czasie zajmuje się modelingiem. W dzieciństwie tańczyła w balecie. Jest komunikatywna, towarzyska i lubi nowe wyzwania.

Zobacz także:

Miss Polonia Studentek Łodzi 2010 – poznaj finalistki

Miss Polonia Nastolatek 2010 – casting (foto+wideo)

8 komentarzy do “Miss Polonia Nastolatek 2010 – poznaj finalistki

 • 17 kwietnia 2010 o 15:25
  Bezpośredni odnośnik

  Które są najładniejsze Waszym zdaniem ?
  mnie się podoba kilka, zwłaszcza
  1,4,5,8,11,13,17. a reszta taka sobie .

  Odpowiedz
 • 18 kwietnia 2010 o 20:42
  Bezpośredni odnośnik

  Zdecydowanie kandydatka nr 1. wyróżnia się ponadprzeciętną urodą. Bynajmniej moja faworytka 😉

  Odpowiedz
 • 23 kwietnia 2010 o 21:07
  Bezpośredni odnośnik

  wg mnie fajna nawet 20 18 14 i 11 reszta to na serio blazy wystarzy popatrzeć na fotki z prób zeby zobaczyc jak wygląda 13 12!!! 10 4 iii 2 na czele z jedynką tapeta to nie wystzko dziewczyny trzeba sie reprezentowac

  Odpowiedz
 • 25 kwietnia 2010 o 18:58
  Bezpośredni odnośnik

  10,11 i 17 znam osobiście :] jednak spośród nich wybieram zdecydowanie 11-Monike;))

  Odpowiedz
 • 26 kwietnia 2010 o 08:59
  Bezpośredni odnośnik

  jednak nie wystarczy popatrzeć na fotki z prób, żeby ocenić. 🙂 żadna dziewczyna z tych które opisałeś/łaś, nie jest tapeciara. i każda z tej 20stki się świetnie prezentuje.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *