Miss Polonia 2010 – zgłoś się do konkursu!

misspoloniawojlodzkiegoDo 20 lutego młode, piękne dziewczyny mogą zgłaszać się na casting do wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego i Miss Polonia Nastolatek 2010.

Aby mieć szansę należy wysłać ankietę wraz  z załączonymi zdjęciami twarzy oraz całej sylwetki na adres kontakt@igo-art.net.

Kandydatki na Miss Nastolatek powinny mieć od 14 do 18 lat, na Miss Polonia od 18 do 24 lat. Zgłoszenia przyjmowane są jedynie od bezdzietnych panien mających obywatelstwo polskie. Dziewczęta powinny także legitymować się nieposzlakowaną opinią oraz nie posiadać na ciele widocznych blizn i tatuaży. Castingi do konkursów odbędą się na przełomie lutego oraz marca.


Agata Biernat – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2009. Pochodząca ze Zduńskiej Woli studentka dziennikarstwa. Interesuje się tańcem i choreografią. Głosami widzów TVP2 została I wice Miss Polonia 2009. Otrzymała także tytuł Miss Clarena 2009.

Justyna Łuczak – Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego 2009. Uczennica klasy o profilu lingwistycznym I Liceum Ogólnokształcącego w Pabianicach. Jest mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich. W konkursie Miss Polonia Nastolatek otrzymała również tytuł Miss Talentu.

(foto. Wojciech Kacprzak www.foto-kacprzak.pl)

2 komentarze do “Miss Polonia 2010 – zgłoś się do konkursu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *