6missplW środę, 18 stycznia odbyły się eliminacje do wyborów Miss Politechniki Łódzkiej. Z zapisanych 41 kandydatek, na miejsce castingu przybyło 39 dziewczyn ubiegających się o to zaszczytne miano. Dziewczyny prezentowały się przed pięcioosobowym jury.

Każda z kandydatek musiała pokazać się w stroju codziennym i na początek opowiedzieć coś o sobie, a także porozmawiać z jury i odpowiedzieć na ich pytania. Te były naprawdę różne. Często podchwytliwe i wymagające sporej elokwencji.

Niestety nie każda dziewczyna poradziła sobie z tym zadaniem. Pytania dotyczyły m.in. wad, zalet i standardowo zainteresowań. Przewodnim pytaniem, na którym poległo wiele kandydatek było: „Komu powierzyłabyś napisanie swojej autobiografii?” Większość odpowiedzi brzmiała: moja mama, rodzina, przyjaciele… Po rozmowie każda z biorących udział w castingu dziewczyn, musiała zaprezentować się w stroju kąpielowym.

Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, bo z 39 kandydatek musiało wybrać tylko 12. Do tegorocznego finału zakwalifikowały się:

Aleksandra Stawiak
Zuzanna Kuleczka
Karolina Pszczółkowska
Kasia Helak
Joanna Reda
Zuzanna Świrska
Sylwia Jesiołowska
Milena Majchrzak
Anna Mierzwa
Natalia Nikodemska

Katarzyna Sroka

Dziewczyny już w kwietniu zaprezentują się szerokiej publiczności podczas V Finałowej Gali Wyborów Miss PŁ 2012. Patronem medialnym wyborów jest Plaster Łódzki.

Zobacz także:

Miss Politechniki Łódzkiej 2010 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC00598
Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2014 (foto)
miss_polonia_wojewdztwa_odzkiego_2012_20120715_1618912448
Natalia Piguła w finale Miss Polonia 2012
Kasia_Wlodarek_4
Katarzyna Włodarek na Miss Model Of The World 2015
1 Komentarz
  • 22 stycznia 2012 at 00:23

    Anna Mierzwa is the absollute favorite of this event!!!!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*