Miss Fali 2010 – ruszyły zapisy

Miss_Fali_plakat_pion_wwwOd dziś, 23 kwietnia, w kasach Aquaparku Fala można wypełniać formularze zgłoszeniowe dla kandydatek do tegorocznej edycji Miss Fali.

Każda dziewczyna w momencie zapisu otrzyma pakiet zniżek, który ma pomóc jej w przygotowaniu do półfinału i finału. W pakiecie uczestniczki konkursu otrzymują 20% zniżki na zajęcia fitness i siłownię w Klubie Energym, 10% zniżki na dowolny kurs tańca w szkole tańca Urban Dance Zone.

– Te dwa pakiety na pewno pomogą naszym kandydatkom do tytułu Miss Fali 2010 w uzyskaniu bądź utrzymaniu idealnej sylwetki i nauczą poruszania się z wdziękiem i gracją, co zawsze przyciąga uwagę jurorów – podkreśla Monika Hofman z Aquaparku Fala.

W pakiecie startowym dla kandydatek jest także 10% zniżki na wybrany zabieg w salonie kosmetycznym Emistyll oraz zestaw kuponów zniżkowych: na taksówki, do pizzerii i klubu muzycznego. Ponadto każda kandydatka otrzyma zaproszenie na szkolenie z najnowszych trendów w makijażu poprowadzone przez profesjonalistów z firmy Avon. Wszystko to ma pomóc kandydatkom pokazać się od jak najlepszej strony na półfinałach.

 
– Chcemy zapewnić wszystkim dziewczynom równe szanse. Im wcześniej zgłoszą się do konkursu tym wcześniej mogą rozpocząć przygotowania i korzystanie ze zniżek –  zachęca Monika Hofman.

Do udziału mogą zgłaszać się wszystkie pełnoletnie i niezamężne panie. Wszystkie kandydatki muszą pojawić się osobiście w Aquaparku Fala, wypełnić formularz zgłoszeniowy.  Zapisy trwają do 10 czerwca br.


To już trzecia edycja Miss Fali od momentu otwarcia nowego obiektu Aquaparku Fala. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większą popularnością.  – W ubiegłym roku nasza publiczność podczas trwania Finałów liczyła blisko 2000 osób a Falę tego dnia odwiedziło 3000 Gości! To dowód na ogromne zainteresowanie naszymi wyjątkowymi wyborami – zauważa Sławomir Antos, Prezes Aquaparku Fala.

Półfinał, podczas którego jury wybierze 20 finalistek, odbędzie się 12 czerwca. Dziewczyny zawalczą o koronę podczas finału – 11 lipca br.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *