foto-4_wwwWe wtorek, 14 lutego w Centrum Konferencyjno-Widowiskowego Lutnia odbędzie się spektakl Miłość, łzy i o co kaman. Mamy dla ws pięć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Przed spektaklem, o godz. 18 odbędzie się otwarcie wystawy „Fotografie rodzinne” – retrospektywa Antoniego Fałata.  Artysta od wielu lat nosił się z zamiarem zaprezentowania łodzianom swojego dorobku, ostatecznie przekonały go do realizacji wystawy zachwycające przestrzenie nowej Lutni.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „lutnia”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w niedzielę (12 lutego), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Lutnia działa przy Piotrkowskiej 243 w Łodzi. To sala widowiskowa o doskonałej akustyce na ponad 370 miejsc oraz stylowe, przestronne foyer i hall główny. Będą tu odbywać się koncerty, festiwale, pokazy filmów, wykłady, wystawy oraz cykliczne wydarzenia artystyczne o wymiarze międzynarodowym.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
25012013_106
Aga Zaryan w Wytwórni (zakończone)
samokhinny
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*