Mini Maraton Anime w Heliosie

Już za tydzień, w piątek, 11 marca o godzinie 21.00 odbędzie się wyjątkowy filmowy wieczór z kultowymi animacjami z Japonii. Cykl NMF zaprezentuje wówczas Mini Maraton ANIME z przedpremierowym pokazem filmu „BELLE”! Sieć kin Helios zaprasza wszystkich widzów, którzy kochają ten gatunek… na niezwykłą podróż do świata Anime!

Podczas tego wieczoru zaprezentowane zostaną dwa wspaniałe filmy nominowanego do Oscara Mamoru Hosody. Jako pierwsza wyświetlona zostanie współczesna opowieść o pięknej i bestii w filmie „BELLE”. Suzu mieszka w japońskim mieście Kōchi wraz ze swoim ojcem. Dziewczyna w młodym wieku straciła mamę i porzuciła przez to ukochany śpiew, który przywoływał zbyt wiele bolesnych wspomnień. Miejscem, w którym jej smutki znajdują ujście okazuje się być wirtualna rzeczywistość U. Tam, pośród 5 miliardów użytkowników odkrywa, że może być tam kim tylko zapragnie, a jej skrzętnie ukrywane słabości staną się w U jej największą siłą.

Następnie widzowie zobaczą magiczną historię o potędze wyobraźni i akceptacji w filmie „MIRAI”. Rozpieszczonego Kuna czekają wielkie zmiany: w jego rodzinie pojawia się młodsza siostrzyczka – Mirai, na której koncentruje się uwaga rodziców. Niedługo potem chłopiec odkrywa tajemniczy ogród, w którym przenosi się w czasie i spotyka starszą wersję siostry…

Kina Helios w całej Polsce zapraszają na najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe i animowaną ucztę filmową, prosto z Kraju Wschodzącego Słońca. Bilety na seanse dostępne są w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/nmf_anime. Na widzów czekają przepiękne animacje, niezwykłe ścieżki dźwiękowe oraz niesamowite historie, które urzekły fanów anime na całym świecie. Tego seansu absolutnie nie można przegapić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomóż nam

Strefa filmu

Repertuar kin

Zobacz na co warto iść do kina. Więcej »

Premiery

Nie zapomnij o najciekawszych premierach filmów. Więcej »

Informator

ABC każdego miłośnika filmu. Adresy, ceny biletów, itp. Więcej »

Polecamy