minetaurW sobotę, 1 kwietnia w Andrzeju, nie denerwuj się wystąpią: Minetaur, The Artificer i Dziady Borowe. Wstęp kosztuje 10 zł.

MINETAUR (Warszawa)
Kapela która już wzbudza spory szacunek w Polsce i zagranicą. Chłopaki dzięki swojej ciężkiej pracy stali się dobrze rozpoznawaną marką jeśli chodzi o ciężkie granie. Jak sami okreslają grają death metal z naleciałościami południowoamerykańskiego groov, charakterystycznego np dla Pantery. Prawdziwa uczta dla miłośników nie tylko ciężkiego grania, ale również dla tych, którzy w muzyce cenią oryginalność. Zespół działa od 2012 roku i do tej pory wydali EP „We take it seriously”, która w całości jest do odsłuchu w internecie. Do Łodzi z kolei planują przyjechać już z nowym LP, którego premiera będzie w marcu.

THE ARTIFICER (Gdańsk)
Zaldwie dwa lata na scenie nie przeszkadzają chłopakom w wydaniu EP w 2016 roku „Dyscreation” czy digitalu na początku roku bieżącego. W elementy swojej stylistyki wrzucają wszystko co dobre i tłuste w death metalu, zawierając ogrom energi i groove na scenie. Materiał do odsłuchu w internecie, blizny i sińce pod sceną.

DZIADY BOROWE (Pabianice)
Tych dżentelmanów nie trzeba Państwu przedstawiać. Wspaniałe HC umili nam wieczór przyjemnym butem na ryj.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Ju00F3ga_plakat
Jóga w Cafe Bar Poczekalnia
awiacje_czata
Awiacje i Czata – dwie premiery w klubie DOM
parawino
Para Wino w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*