sova11 października w Klubie Scenografia wystąpi Mikromusic. Bilety kosztują: 25 zł studencki, 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu koncertu.

Wrocławska formacja znakomicie sprawdza się podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością.


Mikromusic ma na koncie trzy krążki – „Dobrze jest” (2006), „Sennik” (2008) oraz „Sovę” (2010).  Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledysk do utworu „Sennik”. Zespół ma również na swoim koncie nominację do Camerimage za teledysk do piosenki „Thank God I’m a Woman”. Na festiwalu Top Trendy formacja otrzymała nagrodę Prezydenta Sopotu, wcześnie triumfowali jako finaliści opolskich Debiutów. Supportowali m.in. koncert Macy Gray, Lury czy Miki Urbaniak.

Przed i po koncercie zapraszamy na befor i after party do białego rana Najnowsze i najbardziej taneczne brzmienia w klimatach house nu disco czy indie dance wyemitują: MMD ( WAYMM), A.Hopekins, Gastpari, DISKOLLEKTIVE i Mmx.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Bond in Concert w Wytwórni
enej_20111127_1759305998
Enej w Dekompresji
Atom String Quartet w Filharmonii Łódzkiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*