008mikormusicW sobotę, 22 listopada w Łączniku zorganizowano koncert zespołu Mikromusic. Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię.

Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. Na swoim koncie mają pięć płyt, w tym DVD koncertowe.

Liderką zespołu jest Natalia Grosiak: utalentowana wokalistka, tekściarka i kompozytorka. Śpiewa zarówno jazz, jak też swobodnie porusza się w klimatach muzyki klubowej i trip hopowej. W 2006 roku reprezentowała Polskę w Melbourne na Red Bull Music Academy, co zaowocowało wieloma featuringami u zagranicznych artystów między innymi u Pascala Bideau zaśpiewała w muzyce do filmu „Grown ups”, w piosence „From women to women” na płycie Tor Cesay wydanej w Wielkiej Brytanii i Japonii, a także u Sofie Loisou, australijskiej producentki. W Polsce znana jest ze współpracy między innymi z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Jankiem Młynarskim i L.U.C-iem.

/fot. Anita Andrzejczak

Zobacz także:

Mikromusic w Scenografii (foto)

Mikromusic w Scenografii (foto)

Mikromusic w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
soyka
Soyka zagrał z ludźmi „Połączonymi Pasją”
IMG_2170
Tymon & The Transistors w Niebostanie (foto)
5N2C6609
The Dumplings w Wytwórni (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*