DSC_1917Kolejny raz w mieszczącym się w Manufakturze OHMie zawitała muzyka. Tym razem za sprawą Mikromusic Orkiestra. Koncert odbył się w sobotę, 3 grudnia.

Mikromusic Orkiestra to wzmocnienie brzmienia klasycznego składu zespołu przez kwartet dęty. Aranżacje dla orkiestry rozpisał Adam Lepka, trębacz i multiinstrumentalista, na co dzień zaangażowany w takie projekty jak Kanał Audytywny, L.U.C, czy Rebelbabel. Koncerty z mini orkiestrą dętą to ogromny cios dźwięku i emocji. W repertuarze koncertowym będziemy mogli usłyszeć zupełnie inne aranżacje najbardziej znanych piosenek oraz nowy materiał przygotowany specjalnie na tę trasę koncertową. Między innymi nowa piosenka Pocałuj Pochowaj, która oczaruje niejednego fana Mikromusic swoim klimatem.

Ostatnie wydawnictwo zespołu to „Matka i żony” (premiera odbyła się 2 października 2015 r.), jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Płytę promował singiel pod tytułem „Krystyno”oraz singiel „Bezwładnie”, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas.

/fot. Rafał Jakuszczonek

Zobacz także:

Mikromusic Acoustic Trio w Wytwórni (foto)

Mikromusic w Łączniku (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_7382_copy
Samokhin Band w Wytwórni (foto)
JNZ
Debiutancka płyta Już Nie Żyjesz nadchodzi!
NOSOWSKA_ZIP_8
Nosowska.zip w Wytwórni (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*