Mikromusic-16W niedzielę, 22 listopada o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Mikromusic. Bilety (miejsca stojące): przedsprzedaż: 30 zł – ulgowe, 35 zł – normalne, w dniu koncertu: 35 zł – ulgowe, 40 zł – normalne.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Mikromusic”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (19 listopada), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od lukaszpa… olunia1…

MIKROMUSIC PREMIERA ALBUMU: „MATKA I ŻONY” już 25 września 2015 ! Wydawca: Warner Music Poland

„Matka i żony” to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. – Poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm – opowiada Natalia Grosiak, wokalistka zespołu.

Autorem tekstów jest Natalia Grosiak. Jest również autorką muzyki, trzy utwory stworzyła sama, osiem we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu – Dawidem Korbaczyńskim.

W Wytwórni wystąpią:
Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa
Robert Jarmużek – piano
Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne
Łukasz Sobolak – perkusja

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Agnieszka_Hekiert_Szafa
Agnieszka Hekiert w Szafie (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Piast Gliwice (zakończony)
v6_009
Walentynki w Teatrze V6 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*