Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza do udziału w akcji „Mieszkańcy regionu łódzkiego w czasie pandemii”. Dedykowana jest ona wszystkim pełnoletnim mieszkańcom województwa łódzkiego.

Serdecznie zachęcamy do spisania swoich przeżyć, doznań, refleksji związanych z życiem w czasach epidemii.

Formę, objętość czy gatunek literacki zapisków pozostawiamy do wyboru uczestnikom. Dla twórców akcji istotne jest zarejestrowanie i przechowanie dla przyszłych pokoleń wszelkich relacji związanych z tym trudnym czasem. Zmienione w wyniku epidemii warunki życia łodzian i mieszkańców regionu łódzkiego to również ważny wycinek historii.

Na teksty czekamy do 31.12.2020 r.

Szczegóły akcji, regulamin i formularz zgłoszeniowy przesyłamy w załącznikach. Dostępne są one również na stronie https://www.wbp.lodz.pl/aktualnoci/spotkania-sesje/2930-odzianie-w-czasach-zarazy-kronika-epidemii-koronawirusa.html

Wszelkich informacji dotyczących Akcji udzielają pracownicy Działu Informacji Naukowej na miejscu w Bibliotece oraz pocztą elektroniczną (adres email: informacja@wbp.lodz.pl) i telefonicznie (nr tel. 42 6630333)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
literackiepodworko
Literackie Podwórko w Niebostanie
inicjatywyliterackie
Inicjatywy Literackie +
horyzont
Promocja książki „Horyzonty spotkań Ryszarda Kapuścińskiego”

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*