Lemon_Dog_na_planie_klipu_mierW ostatnią niedzielę (11 grudnia) odbyła się internetowa premiera najnowszego teledysku łódzkiej grupy Lemon Dog. Klip został nakręcony do piosenki zatytułowanej Śmierć.

Lemon Dog to rockowy skład działający już od 5 lat. W muzyce zespołu słychać inspiracje takimi grupami jak Pearl Jam, Pink Floyd i Porcupine Tree. W 2007 roku band został zauważony i doceniony przez znakomitego dziennikarza radiowej Trójki – Piotra Kaczkowskiego, czego konsekwencją było umieszczenie jednego z utworów zespołu – Modlitwa, na składance MINIMAX Jarocin 2007.

Przez ostatnie dwa miesiące, zespół Lemon Dog uczestniczył w projekcie „Łódzka Scena Muzyczna – Barwy Rocka”. To trasa koncertowa, której celem jest promocja łódzkich zespołów rockowych. Wraz z Kumplem z Podwórka oraz Normalsami, Lemon Dog dał sześć koncertów w różnych częściach Polski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu teledysku do piosenki Śmierć:

/fot. materiały prywatne zespołu

Zobacz także:

Barwy Rocka w Wytwórni (foto)

Jarmark Wojewódzki 2011 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Paweł Łowicki Band w Scenografii (foto)
IMG_4676
The Frozen Heart w Domu Literatury (foto)
michalbajor
Michał Bajor w Teatrze Małym (foto)
1 Komentarz
  • malkontent
    14 grudnia 2011 at 09:41

    Mówienie, że słychać u nich inspiracje Pearl Jam, Pink Floyd i Porcupine Tree jest sporym przegięciem. PT słychać jedynie w jednym kawałku, Floydów wcale, bo to nie ma nic z psychodelicznego rocka. Teledysk nudny i szablonowy. Zero fabuły, kilka standardowych ujęć. Jednym słowem nic ciekawego. Nie rusza mnie to, nie wiem czym się tak jaracie.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*