a2011-06-04_15-01-51W sobotę, 4 czerwca, od godziny 13 do 18 przy Atlas Arenie na małych mieszkańców Łodzi czekała masa atrakcji przygotowana z okazji ich święta. Ładna pogoda i tysiące chętnych do zabawy – tak wyglądał piknik z okazji Dnia Dziecka.

Podczas pikniku zaprezentowały się jednostki straży pożarnej, policji, straży miejskiej i służby celnej. Każdy mógł zasiąść za kołami radiowozu czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na motorze. Nie krótsza kolejka chętnych była do obejrzenia śmieciarki.

Poza tym przygotowano pokazy i konkursy. Na dzieci czekały dmuchane statki pirackie, zjeżdżalnie oraz boiska do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną. Na wyznaczonym torze odbywały się wyścigi samochodzików, a parę kroków dalej przejażdżki na kucykach. W wiosce indiańskiej każdy mógł m.in. postrzelać z łuku. Nie mogło zabraknąć rysowania i kolorowania.

joomplu:21411

Przed Atlas Areną było wyjątkowo kolorowo nie tylko ze względu na dmuchane atrakcje, ale i dzięki clownom, szczudlarzom i żonglerom. Nie obyło się też bez długich kolejek ponieważ każdy chciał skorzystać za darmo z tych wszystkich atrakcji.

Impreza rozpoczęła się około godziny 13 i trwała aż do 18.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
gieda_rzeczy_dawnych_i_osobliwoci_20171126_1402686155
XXXII Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości (foto)
IMG_5509_kopiuj
Piwowary 2017 (foto)
wze
Wielka Zbiórka Eksponatów

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*