3K6A6709W minioną środę, 26 października w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź odbyła się Międzypokoleniowa Spartakiada Sportowa zorganizowana wspólnie z firmą IQ Sport i szkółką piłkarską Futbol Bonito. Pełne atrakcji popołudnie zostało zaplanowane z myślą o podopiecznych łódzkiego Domu Dziecka nr 9 oraz zaprzyjaźnionych z nim seniorach.

Październik to dla pracowników sieci Hilton szczególny miesiąc, który każdego roku upływa pod znakiem projektu nazwanego Global Month of Service. Inicjatywa ta zakłada podejmowanie wspólnych działań na rzecz lepszego poznania funkcjonowania i potrzeb lokalnej społeczności. Jest także świetną okazją do podzielenia się doświadczeniem hotelarskim oraz okazania gościnności i troski, którą na co dzień hotele na całym świecie otaczają swoich Gości.

„Tegoroczna Międzypokoleniowa Spartakiada Sportowa miała na celu przede wszystkim przełamywanie barier w komunikacji i promowanie konstruktywnej współpracy pomimo różnic wiekowych – mówi Sławomir Nowak, Dyrektor Generalny hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. Podopiecznych Domu Dziecka nr 9 gościliśmy już w naszym hotelu parokrotnie, jednak z seniorami mieliśmy przyjemność spotkać się po raz pierwszy, co było dla nas niezwykle cenne i inspirujące na przyszłość”.

Andreas Lackner, Vice President Area Brand Management EMEA at Hilton Worldwide, dodaje: „To ogromna przyjemność obserwować zaangażowanie pracowników hotelu DoubleTree by Hilton Łódź, którzy podejmują znaczące działania na rzecz zacieśnienia i utrzymania długofalowej relacji z lokalną społecznością”.

W ramach Spartakiady uczestnicy wysłuchali motywacyjnej prezentacji Damiana Radowicza, piłkarza i byłego zawodnika Widzewa, który udowadniał, jak ważna jest wytrwałość w dążeniu do celu. Następnie odbyły się sportowe aktywności prowadzone przez trenerów z Futbol Bonito. Po rozgrzewce dzieci i seniorzy wzięli udział w zadaniach, podczas których mogli zapoznać się z codziennymi obowiązkami poszczególnych działów hotelu. Dodatkową atrakcją była obecność Maćka „Gleby” Florka. Zwycięzca 1. polskiej edycji programu „You Can Dance” nauczył uczestników kilku tanecznych ruchów oraz dał popis swoich umiejętności. Na zakończenie wieczoru Dyrektor Generalny przekazał na potrzeby Domu Dziecka zgromadzone przez pracowników kosmetyki i środki czystości.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
a2012-10-21_14-56-06
III Festiwal Prawdziwej Czekolady (foto)
grohhh
Piknik u Grohmana (foto)
swietojansaaa
Noc Świętojańska w ZOO (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*