dzki_midzynarodowy_festiwal_piknikowy_20150517_1575420579Od 19 do 21 czerwca na terenie  Kompleksu Wypoczynkowego Arturówek odbędzie się druga odsłona Łódzkiego Międzynarodowego Festiwalu Piknikowego skierowanego do mieszkańców naszego miasta oraz turystów z kraju i zagranicy. Festiwal ma charakter rekreacyjnego pikniku plenerowego. Ma on sprzyjać wypoczynkowi, rekreacji i promocji walorów sztuki kulinarnej. Podczas dwóch dni (sobota-niedziela) będzie można posmakować m.in. różnego rodzaju potraw piknikowych, fast-foodów i wykwintnych potraw.

Podczas trzech dni na dużym terenie niedaleko zbiornika wodnego, przy otulinie Lasu Łagiewnickiego w Łodzi, będzie można posmakować różnego rodzaju potrawy, zapoznać się z produktami regionalnymi .

W czasie Festiwalu Piknikowego Arturówek 2015 teren zostanie podzielony na strefy:

I strefa – fast foodowe potrawy

II strefa – restauracje z menu piknikowym

III strefa – producenta wyrobów

IV strefa – różnorodności (rzemiosło, produkty tematyczne, strefa dziecka )

V strefa – rozrywkowa (estrada)

Przewidujemy atrakcje dla dzieci: kucyki, zamki dmuchane, zjeżdżalnie itp.

Warunkiem uczestnictwa w V strefie estradowej jest: Zgłoszenie się w formie pisemnej z krótkim opisem waszej specjalności artystycznej pod adres e-mailowy: piknik@arturowek.eu z dopiskiem estrada. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia do udziału w pikniku. Kontakt do osoby zajmującej się V strefa – estradową Sławomir Kobosa tel 721 08 08 02:

Zobacz także:

Festiwal Piknikowy Arturówek (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_juwenaliowy
Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego – koncerty
mat
V Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Modelowanie Matematyczne w Ekonomii
Festiwal Azjatycki przy Piotrkowskiej 217

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*