W niedzielę, 11 sierpnia o godz. 19 w Magnetofonie wystąpi Michał Leja. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na pokaz stand-upu.

Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie „Stand-up”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki”. Zabawę zakończymy 9 sierpnia godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od maq…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu.

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! Wystąpi Michał Leja – stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Michał Pojawi się ze swoim najnowszym programem „BEZBEK”.

Bilety dostępne on-line:
cena: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu wydarzenia | na bramce)
➡ https://standupbilety.pl/event/628_od-micha-leja-w-programie-bezbek-support-stand-up
➡ kupbilecik: http://bit.ly/2XLufk9
➡ https://biletyna.pl/stand-up/Michal-Leja-Bezbek/Lodz
————————–
*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 18. roku życia.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
facetoface4
Weekend w New Yorku (zakończony)
NIE_WIARY_GODNE_
Niewiarygodne w Teatrze Szwalnia (zakończony)
Bartek „Blondyn” Boruc w TU (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*