Michael Bublé wystąpi 19 września w Atlas Arenie w Łodzi. W listopadzie zeszłego roku ukazała się długo oczekiwana nowa płyta kanadyjskiego artysty, zatytułowana „Love”.

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych wokalistów XXI wieku wraca na scenę po przerwie spowodowanej sprawami rodzinnymi. Bublé sprzedał dotąd ponad 60 milionów płyt. Bestsellerem będzie z pewnością również jego najnowszy album „Love”. Na krążku można znaleźć klasyki muzyki popularnej, takie jak “My Funny Valentine”, czy “La Vie En Rose”, w wysmakowanych aranżacjach i niepowtarzalnej interpretacji Michaela. Są tam również premierowe kompozycje, wśród których szczególne miejsce zajmuje utwór „Forever Now”, opowiadający o bezwarunkowej miłości ojcowskiej i płynącej z niej sile.

„Potrzebowałem tego albumu, jest dla mnie formą terapii. Bardzo komfortowo czuję się z tymi piosenkami, z tym gatunkiem muzycznym, to jest esencja mojej osobowości” – mówi wokalista.

43-letni Kanadyjczyk ma na koncie pięć wyprzedanych światowych tras; przedsmak tego, co czeka fanów podczas nadchodzącego tournée, Michael dał na koncercie dla 150 tysięcy ludzi, który odbył się na początku października w Sydney. „Ten facet trzyma publiczność w garści. Jego głos absolutnie zapanował nad całym stadionem” – napisał w recenzji dziennikarz „Sydney Morning Herald”.

Organizatorami polskich koncertów Michaela Bublé są Barracuda Music i DM Agency. Bilety w cenie 380 zł, 490 zł, 590 zł dostępne w Centrum Biletów Atlas Areny oraz na www.eventim.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Czarno-białe ślady. Koncert pamięci Grzegorza Ciechowskiego
frakiewicz
Frankiewicz/ Kurek/ Pietraszewski w Żarty Żartami
scieranski
Krzysztof Ścierański New Quartet w New Yorku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*