DSC_8512_copy

W poniedziałek, 23 listopada o godz. 19 w Teatrze Muzycznym w Łodzi rozpocznie się recital Michała Bajora. Bilety kosztują: 60, 80, 100 i 120 zł.

Michał Bajor – choć trudno w to uwierzyć – czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. „Moja miłość” to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Pod materiałach „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże” przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości.

Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Ach życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”. Ale na płycie pojawią się też dwie premiery, piosenki napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lonkersee
Lonker See w Pop’n’Art
033krol
Kobieta z Wydm i Piotr Rogucki solo w Lokalu
Gutek w Woolturze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*