nocny_spacerWszystkich miłośników łódzkich parków i długich spacerów zapraszamy do udziału w nocnym, 12-godzinnym spacerze. Start 23 czerwca w piątek o godzinie 20.00 w Parku Staromiejskim, zbiórka uczestników przy pomniku Dekalogu.

W programie łódzkie parki, najciekawsze miejsca Lasu Łagiewnickiego, Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, ciekawe punkty widokowe, także poza granicami Łodzi. Spacer do godziny 8 w sobotę 24 czerwca, zakończenie w siedzibie Nadleśnictwa przy ulicy Łagiewnickiej 309, organizatorzy przewidują powrót do centrum autobusem miejskim. Przyjazd na Rondo Powstańców 1863r. o godzinie 8:14.

Na trasie towarzyszyć będą przewodnicy, organizatorzy zapewniają ciepłe i zimne napoje, drobne przekąski. W programie także obserwacje astronomiczne, poszukiwanie nietoperzy i innych zwierząt nocnych. Wyprawa ma charakter spaceru, nie przewidują klasyfikacji sportowej, cała grupa pokonuje trasę wspólnie, czerpiąc przyjemność z możliwości korzystania z terenów zieleni, a nie z wyprzedzania innych uczestników. Dla wszystkich osób, które ukończą spacer przygotowano imienny certyfikat oraz upominki.

Udział w spacerze jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich, ale warunkiem jest zaakceptowanie regulaminu zamieszczonego na zielonalodz.info/index.php i przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres email: kontakt @zielonalodz.info do dnia 22 czerwca do godziny 14:00.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
schron
Zielona Łódź zaprasza do schronów
sjesta6
Sjesta na Julianowskiej – VI odsłona
strazacy
7th European Firefighter Combat Challenge Łódź 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*