Kopia_750x422

23 i 24 czerwca 2000 uczestników, w tym blogerzy, vlogerzy oraz osoby prowadzące popularne kanały na Facebooku czy Instagramie, spotkają się, aby zdobywać wiedzę i lepiej poznać środowisko influencerów. Partnerem tytularnym wydarzenia jest Miasto Łódź, a partnerem strategicznym EC1 Łódź – Miasto Kultury, w którym festiwal będzie miał miejsce.

Wokół VI edycji wydarzenia zrobiło się głośno już jakiś czas temu. Prelegenci, którzy wystąpią na festiwalu to osoby znane, influencerzy, osoby aktywnie działające w Internecie, na różnych kanałach. Będzie można spotkać i posłuchać między innymi Jurka Owsiaka, Katarzynę Nosowską, Michała Żebrowskiego, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Urszulę Dudziak, Agnieszkę Hyży, Macieja Orłosia, Sylwestra Wardęgę, Martina Stankiewicza, Agnieszkę Jastrzębską, Sandrę Kubicką, czy autorów takich blogów jak Fashionable, Krytyka Kulinarna, Fashionelka, Nieperfekcyjna Mama, Krytyka Kulinarna, Mówiąc Inaczej, Ekskluzywny Menel. Wymieniać można bardzo długo, bo podczas dwóch dni wystąpi ponad 70 mówców!

Rejestracja dla uczestników See Bloggers Łódź zakończyła się już w kwietniu. Tegoroczna edycja festiwalu jest jednak wyjątkowa. Współtworzona z Miastem Łódź otwiera swoje drzwi również dla łodzian, niekoniecznie aktywnie tworzących w internecie, ale zainteresowanych tematyką influencer marketingu i działalności w wirtualnym świecie.

Specjalnie dla mieszkańców Łodzi uruchomiona została rejestracja na zaproszenia na ten wyjątkowy event. Spośród zgłoszonych, wybranych zostanie 100 szczęśliwców, którzy najciekawiej odpowiedzą na pytanie “Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś uczestniczyć w festiwalu?”.

Zgłoszenie należy wypełnić na stronie internetowej maksymalnie do 31 maja. Wiadomości e-mail z wynikami zostaną rozesłane w ciągu dwóch tygodni od daty zamknięcia rejestracji.

Cały internet już w czerwcu w Łodzi!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
jarmark2012
Jarmark Wojewódzki 2012 – informacje, program
wiosennaodnowa
Wiosenna OdNowa w klubie Impuls
restaurany_day
Restaurant Day – 20 maja 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*