z-milosci-do-ksiazekslajderLuty w Galerii Łódzkiej to wyjątkowy czas, dlatego Centrum zaprasza wszystkich „zaczytanych” i zakochanych w książkach na akcję bookcrossingu.

W dniach 9-14 lutego przez sześć dni klienci będą mogli wymienić się literaturą. Wystarczy przynieść dowolny egzemplarz wydany po 2007 roku i wymienić go na tytuł, którego do tej pory nie mieliśmy okazji przeczytać.

Miłośnicy beletrystyki – bo ta będzie podlegać wymianie – będą otrzymywać pieczątki upoważniające do odbioru takiej samej ilości egzemplarzy książek. Wszystkich uczestników zapraszamy do strefy bookcrossingu w godzinach 11.00 – 19.00

Program wydarzenia w sobotę 10 lutego rozpoczyna się od 13.00 i trawa do 18.00.

O 13.00 Anna Ciarkowską omówi krótkie notatki z codzienności, raporty z załamań i zapiski z uniesień. Mikrohistorie z życia spisane w książce „Chłopcy, których kocham”.

Już o 15.00 fani twórczości Joanny Chmielewskiej będą mieli okazję zdobyć autograf i zapytać skąd biorą się pomysły na takie książki, jak „Niebieska niedźwiedzica”, która w 2012 roku została uznana za Najlepszą Książkę Dziecięcą.

O godzinie 17.00 zapraszamy na spotkanie z „Mężczyzną z kijowym peselem”. Rewelacyjny Piotr Bałtroczyk zacznie niebanalnie: „Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”. W humorystyczny sposób wytłumaczymy zawiłość uczuć i odpowiemy na nurtujących wszystkich pytanie „jak żyć”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lodz_lowi_talenty_-_przesluchania
Łódź Łowi Talenty i szlifuje diamenty…
On Days na OFFie
OFF_Pinaupcolada_foto
Pinupcolada na OFF Piotrkowskiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*