Specjalnie dla mieszkańców Łodzi organizatorzy See Bloggers Łódź oraz Miasto Łódź i Uniwersytet Łódzki organizują YouTubowy Meetup!

Największy polski festiwal dla twórców internetowych – See Bloggers Łódź odbędzie się 23 i 24 czerwca. 2000 uczestników, w tym blogerzy, vlogerzy oraz osoby prowadzące popularne kanały na Facebooku czy Instagramie, spotkają się, aby zdobywać wiedzę i lepiej poznać środowisko influencerów.

W ramach współpracy, specjalnie dla mieszkańców Miasta Łódź zainteresowanych tematyką twórczości internetowej, organizowany jest YouTubowy Meetup, czyli spotkanie z czterema twórcami wideo działającymi na YouTubie. Ciekawi kto to taki?

Prelegentami spotkania będą: Adam Drzewicki, twórca najbardziej znanej sondy ulicznej – Matura To Bzdura, Waldemar Florkowski, pasjonat motoryzacji, prowadzący kanał MOTO DORADCA, Patryk Brzozowski, autor kanału Kameralnie, w którym m.in. prowadzi wywiady w samochodzie, czy inicjuje motoryzacyjne testy oraz Krzysztof Micielski, czyli NRGeek, który zajmuje się publicystyką z zakresu gier, filmów i kolekcjonerstwa. Różnorodność działalności występujących twórców sprawia, że każdy uczestnik Meetupu znajdzie coś dla siebie.

YouTubowy Meetup odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 15:00. Gospodarzem wydarzenia jest Uniwersytet Łódzki i to właśnie na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ spotkamy się z YouTuberami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja, której można dokonać na stronie internetowej: https://www.seebloggers.pl/p/meetup. Liczba miejsc ograniczona, dlatego warto się pospieszyć!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
OFF_POGO_HAKOBO_plakat
10 lat Pogo na terenie OFF Piotrkowska
powitanie_wiosny_mscafe21032012s
Powitanie wiosny – performance w ms cafe
PLAKAT77
W Krainie Teatru

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*