xxi_midzynarodowa_wystawa_psw_rasowych_w_odzi_20130505_126818269710 i 11 maja w godz. 10-17 na terenie Chojeńskiego Klubu Sportowego odbędzie się XXII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Wstęp kosztuje: 10 zł bilet normalny, 5 zł bilet ulogwy. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie.

FCI 1
sobota
(Saturday)
Jan Gajewski (PL)
    Biały owczarek szwajcarski / Berger Blanc Suisse / White Swiss Shepherd Dog
    Border Collie
    Owczarek francuski-Briard / Berger de Brie / Briard
    Owczarek francuski-Beauceron / Beauceron / Berger de Beauce
    Owczarek pikardyjski / Berger de Picardie / Berger Picard
    pozostałe rasy z grupy / other breeds
Małgorzata Hałas (PL)
    Bergamasco
    Bouvier des Flandres
    Ceskoslovensky Vlcak
    Ciobanesc Romanesc Carpatin
    Ciobanesc Romanesc Mioritic
    Czuwacz
    Owczarek kataloński / Gos d’Atura Catalá
    Owczarek pirenejski / Berger des Pyrénées / Pyrenean Sheepdog
    Owczarek południoworosyjski – Jużak / Ioujnorousskaia Ovtcharka / South Russian Shepherd Dog
    Owczarek portugalski / Cao da Serra de Aires / Portuguese Sheepdog
    Owczarek z Majorki / Majorca Shepherd Dog
    Owczarki belgijskie / Chien de Berger Belge / Belgian Shepherd Dogs
    Schapendoes
    Schipperke
Lidija Oklescen (SLO)
    Bearded Collie
    Mudi
    Owczarek staroangielski – Bobtail / Old English Sheepdog – Bobtail
    Owczarek szetlandzki / Shetland Sheepdog
    Owczarek szkocki długowłosy / Collie Rough
    Owczarek szkocki krótkowłosy / Collie Smooth
    Puli
    Pumi
Waldemar Mrowiec (PL)
    Polski owczarek podhalański / Tatra Shepherd Dog
    Polski owczarek nizinny / Polish Lowland Sheepdog
Marie Petersen (DK)
    Owczarek australijski (typ amerykański) / Australian Shepherd
    Owczarek australijski
    Welsh Corgi Cardigan
    Welsh Corgi Pembroke
Waldemar Kosmalski (PL)
    Owczarek niemiecki / Deutscher Schäferhund / German Shepherd Dog

FCI 2
niedziela
(Sunday)
Juan Naveda Carrero (E)
    Doberman – PSY / DOGS
    Dog kanaryjski / Dogo Canario
    Mastif hiszpański / Mastin espańol / Spanish Mastiff
    Mastif neapolitański / Mastino Napoletano / Neapolitan Mastiff
    Mastif pirenejski / Mastin del Pirineo / Pyrenean Mastiff
    Mastif tybetański / Do-Khyi / Tibetan Mastiff
    Pinczer małpi / Affenpinscher
    Pinczer miniaturowy / Miniature Pinscher
    Pinczer średni / Pinscher
Gunther Ehrenreich (A)
    Czarny terrier rosyjski / Russkiy Tchiorny Terrier / Russian Black Terrier
    Doberman – SUKI / BITCHES
    Sznaucer średni / Schnauzer
Aleksander Skrzyński (PL)
    Sznaucer miniaturowy / Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer
    Sznaucer olbrzym / Riesenschnauzer / Giant Schnauzer
Andrzej Szutkiewicz (PL)
    Dog niemiecki / Great Dane
Horst Kilebenstein (D)
    Bokser / German Boxer
    Cane Corso Italiano
    Dogue de Bordeaux
    Rottweiler
Jan Gajewski (PL)
    Bulmastif / Bullmastiff
    Pirenejski pies górski / Chien de Montagne des Pyrénées / Pyrenean Mountain Dog
    pozostałe rasy z grupy / other breeds
Małgorzata Hałas (PL)
    Bernardyn / St.Bernhardshund / Saint Bernard Dog 
    Dog argentyński / Dogo Argentino
    Dog z Majorki / Perro dogo mallorquin (Ca de Bou) / Majorca Mastiff
    Fila Brasileiro
    Hovawart
    Leonberger
    Mastif angielski / Mastiff
    Shar-Pei
    Tosa
Waldemar Mrowiec (PL)
    Buldog angielski / Bulldog
    Nowofundland / Newfoundland
Mariola Semik (PL)
    Appenzeller / Appenzeller Sennenhund / Appenzell Cattle Dog
    Duży szwajcarski pies pasterski / Grosser Schweizer Sennenhund / Great Swiss Mountain Dog
    Entlebucher
    Owczarek kaukaski / Kavkazskaia Ovtcharka / Caucasian Shepherd Dog
    Owczarek środkowoazjatycki / Sredneasiatskaia Ovtcharka / Central Asia Shepherd Dog
Lidija Oklescen (SLO)
    Berneński pies pasterski / Berner Sennenhund / Bernese Mountain Dog

FCI 3
sobota
(Saturday)
Peter Jolley (GB)
    Yorkshire Terier
Aneta Dopierała (PL)
    Airedale Terrier
    Australian Silky Terrier
    Bedlington Terrier
    Border Terrier
    Cairn Terrier
    Dandie Dinmont Terrier
    English Toy Terrier
    Irish Soft Coated Wheaten Terrier
    Kerry Blue Terrier
    Manchester Terrier
    Norfolk Terrier
    Norwich Terrier
    Sealyham Terrier
    Skye Terrier
    Terier irlandzki / Irish Terrier
    Terier japoński / Nihon Teria / Japanese Terrier
    Terier walijski / Welsh Terrier
Slobodan Nasteski (MK)
    Foksterier krótkowłosy / Fox Terrier Smooth
    Foksterier szorstkowłosy / Fox Terrier Wire
    Jack Russell Terrier
    Niemiecki terier myśliwski / Deutscher Jagdterrier / German Hunting Terrier
    Parson Russell Terrier
    Terier szkocki / Scottish Terrier
    pozostałe rasy z grupy / other breeds
Istvan Janos Antal (ROM)
    Bulterier / Bull Terrier
    Bulterier miniaturowy / Miniature Bull Terrier
    West Highland White Terrier
Catherine Lebret (BG)
    American Staffordshire Terrier
    Staffordschire Bull Terrier

FCI 4
sobota
(Saturday)
Anna Rogowska (PL)
    jamniki (wszystkie rasy) / Dachshunds (all breeds)

FCI 5
sobota
(Saturday)
Zdenka Jilkova (CZ)
    Alaskan Malamute
    Basenji
    Siberian Husky
Elżbieta Augustyniak (PL)
    Akita
    Pies Faraona / Pharaoh Hound
    Samoyed
    Shiba
    Szpic miniaturowy (Pomeranian) / Zwergspitz / Pomeranian
    Szpic wilczy / Wolfspitz / Keeshond
Mariola Semik (PL)
    pozostałe rasy z grupy / other breeds

FCI 6
sobota
(Saturday)
Vera Dvorakova (CZ)
     Beagle
     Bloodhound
     Dalmatyńczyk / Dalmatinac / Dalmatian
     Gończy berneński
     Gończy Hamiltona
     Porcelaine
    Posokowiec bawarski / Bayrischer Gebirgsschweisshund / Bavarian Mountain Scenthound
    Rhodesian Ridgeback
    pozostałe rasy z grupy / other breeds
Anna Rajs (PL)
     Basset artezyjsko-normandzki
     Basset Hound
     Grand Basset Griffon Vendeen
     Petit Basset Griffon Vendeen
     Gończy polski
     Ogar polski

FCI 7
niedziela
(Sunday)
Domenico Di Matteo (I)
     Wyżeł włoski krótkowłosy / Bracco Italiano
     Wyżeł włoski szorstkowłosy / Spinone Italiano
     wyżły brytyjskie – wszystkie rasy
Istvan Janos Antal (ROM)
      pozostałe rasy z grupy / other breeds

FCI 8
niedziela
(Sunday)
Domenico Di Matteo (I)
     Lagotto romagnolo
Istvan Janos Antal (ROM)
     Labrador Retriever
Catherine Lebert (F)
     Curly Coated Retriever
     Flat Coated Retriever
     Golden Retriever
     Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Aneta Dopierała (PL)
     pozostałe rasy z grupy / other breeds 

FCI 9
niedziela
(Sunday)
Marie Petersen (DK)
    Buldog francuski / Bouledogue français / French Bulldog
    Mops / Pug
    Pekińczyk / Pekingese
Slobodan Nasteski (MK)
    Chiński grzywacz / Chinese Crested Dog
    Lhasa Apso
    Shih Tzu
    Spaniel tybetański / Tibetan Spaniel
    Terier tybetański / Tibetan Terrier
Anna Rogowska (PL)
    Boston Terrier
    Pudle / Caniche / Poodle
    Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
    Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene
Zdenka Jilkova (CZ)
    Bichon Frise / Bichon a poil frisé
    Bolończyk / Bolognese
    Chin japoński / Chin / Japanese Chin
    Coton de Tuléar
    Hawańczyk / Bichon Havanais / Havanese
    Lwi piesek / Petit chien lion / Little Lion Dog
    Maltańczyk / Maltese
    Rosyjski toy / Ruskyi Toy / Russian Toy
Grace Godwin (GB)
    Chihuahua długowłosy / Chihuahua a pelo largo / Chihuahua Long-haired
    Chihuahua krótkowłosy / Chihuahua a pelo corto / Chihuahua Smooth-haired
Peter Jolley (GB)
    Cavalier King Charles Spaniel
    King Charles Spaniel
    Gryfonik belgijski / Griffon belge / Belgian Griffon
    Gryfonik brukselski / Griffon bruxellois / Brussels Griffon
    pozostałe rasy z grupy / other breeds

FCI 10
sobota
(Saturday)
Horst Kliebenstein (D)
    charty (wszystkie rasy) / Sighthounds (all breeds)

Rasy nieuznane przez FCI
sobota
(Saturday)
Horst Kliebenstein (D)
    wszystkie rasy nieuznane przez FCI / all breeds not recognized by FCI

  Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
Peter Jolley (GB)
– Sobota / Saturday
Vera Dvorakova (CZ)
– Niedziela / Sunday

Regulamin konkursu Młody Prezenter

KONKURENCJE FINAŁOWE

Sobota/Saturday, 10.05.2014
Młody Prezenter – Peter Jolley (GB)
Najpiękniejszy Pies Oddziału Łódzkiego – Waldemar Mrowiec (PL)
Najlepsza Para Hodowlana – Elżbieta Augustyniak (PL)
Najlepsza Grupa Hodowlana – Mariola Semik (PL)
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię – Domenico Di Matteo (I)
Najpiękniejsze Szczenię – Grace Goodwin (GB)
Najpiękniejszy Junior –  Jan Gajewski (PL)
Najpiękniejszy Weteran – Małgorzata Hałas (PL)
Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej – Andrzej Szutkiewicz (PL)
Najpiękniejszy Pies Ras Nieuznanych przez FCI – Horst Kliebenstein (D)

Zwycięzcy Grup:
 1 – Lidija Oklescen (SLO
 3 – Slobodan Nasteski (MK)
 4 – Anna Rogowska (PL)
 5 – Marie Petersen (DK)
 6 – Vera Dvorakova (CZ)
10 – Horst Kliebenstein (D)

Niedziela/Sunday, 11.05.2014
Młody Prezenter – Vera Dvorakova (CZ)
Najpiękniejszy Pies Oddziału Łódzkiego – Grace Goodwin (GB)
Najpiękniejsza Para Hodowlana – Małgorzata Hałas (PL)
Najpiękniejsza Grupa Hodowlana – Elżbieta Augustyniak (PL)
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię  – Gunter Ehrenreich (A)
Najpiękniejsze Szczenię – Anna Rogowska (PL)
Najpiękniejszy Junior – Marie Petersen (DK)
Najpiękniejszy Weteran – Slobodan Nasteski (MK)

Zwycięzcy Grup:
2 – Juan Nevada Carrero (E)
7 – Istvan Janos Antal (ROM)
8 – Catherine Lebret (BG)
9 – Peter Jolley (GB)

Best in Show – Zdenka Jilkova (CZ)

Zobacz także:

Wystawa Psów Rasowych – maj 2013 (foto)

Międzynarodowa wystawa psów rasowych – maj 2012 (foto)

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych – listopad 2012 (foto)

Międzynarodowa wystawa psów rasowych – maj 2011 (foto)

Międzynarodowa wystawa psów rasowych – maj 2010 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
12. urodziny Manufaktury
kontakt13
Międzynarodowy Festiwal Wolontariatu Kontakt 2013
Street Food Festiwal – lato 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*