targi_lubne_20171113_1350601661

XIII Łódzkie Międzyplanetarne Targi Ślubne odbędą się 11 lutego w Hali EXPO w godz. 10.00 – 17.00.

Łódzkie Targi Ślubne odbywają się w Łodzi już od 13 lat. Wraz z rozwojem miasta zmienialiśmy miejsca poszukując odpowiednio dużej lokalizacji dla tej imprezy. Pierwsze edycje Łódzkich Targów Ślubnych odbyły się w Hali Sportowej, która szybko stała się dla nas zbyt ciasna. Po wybudowaniu Atlas Areny przenieśliśmy imprezę na kilka lat do tego obiektu. Teraz wybudowano nową Halę Expo obok starej Hali Sportowej. Najlepsza i najnowocześniejsza – idealnie nadająca się do tego typu targów. Wracamy więc do starej lokalizacji, w której mamy nadzieję zostać na dłużej.

Każdego roku nasze targi odwiedza ponad 150 wystawców ze specjalnie przygotowaną ofertą targową! Pod jednym dachem gromadzimy najnowsze kolekcje sukien ślubnych, modę męską, fotografów i filmowców, obrączki ślubne, najmodniejsze zaproszenia ślubne i dekoracje, cukiernie i lokale weselne oraz wiele innych firm oferujących usługi niezbędne do organizacji ślubu i wesela. Zobacz też naszą Strefę Narzeczonych.

Łódzkie Targi Ślubne to nie tylko stoiska firm ślubno-weselnych, ale również mnóstwo wspaniałych atrakcji dla narzeczonych, w tym m.in.:
– Najnowsze trendy ślubne zaprezentowane podczas profesjonalnych pokazów mody damskiej i męskiej;
– wyjątkowe pokazy pierwszego tańca weselnego oraz tańca towarzyskiego;
– prezentacja kilkunastu ekskluzywnych samochodów do ślubu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Gadety_towarzyszce_Urodzinom_Geyera_preview
Urodziny Geyera – „pierwszego Lodzermenscha” i „króla perkalu”
Piknik_Niepodleglosciowy
Piknik Niepodległościowy w Manufakturze
rubinstein2013
III Rubinstein Piano Festival – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*