financeweekOd 7 do 11 maja będzie organizowana na Wydziale Eko-Soc UŁ XII edycja projektu Finance Week, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Progress.

To cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów, cieszącym się dużą popularnością wśród łódzkich studentów. Dotyczy szerokiej tematyki z dziedziny ekonomii, finansów, rachunkowości, marketingu, rynku kapitałowego, działalności gospodarczej, zarządzania, a także umiejętności miękkich. Dzięki temu wydarzeniu studenci już dwunasty raz mają szansę poszerzyć swoją wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną.

W programie m.in.

Balonowy Deszcz Nagród – Wydarzenie cieszy się dużą popularnością wśród studentów. 1000 balonów zostaje zrzuconych pośród ponad 200 studentów, którzy mają okazję odnaleźć w nich cenne nagrody rzeczowe. Atrakcja ma miejsce na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Impreza oraz gadżety są ufundowane przez głównego partnera wydarzenia, który ma szansę dotrzeć do rzeszy zgromadzonych studentów. Jest to niebywała szansa na promocję marki, jak również procesów rekrutacyjnych.

Finansówka (10 maja, godz. 22:01, klub Lordi’s) – Wielką atrakcją będzie zabawa wraz z wykładowcami, którzy również zostali zaproszeni na tą imprezę. Nie ma lepszego sposobu poznania wykładowców jak wspólna zabawa. Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić. Oprócz niezapomnianej nocy czekają na Was niesamowite PROFITY. Z zaproszeniem na imprezę wejście FREE przez całą noc, oraz darmowe piwo/drink do godziny 24:00! Lepszego szaleństwa czwartkowej nocy nie można sobie wyobrazić!

DARMOWE WEJŚCIÓWKI ZNAJDZIECIE NA:
– Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ
– Wydziale Zarządzania UŁ
– Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ
– Wydziale Filologicznym UŁ
– Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska UŁ
– Politechnice Łódzkiej

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Stand-up Piotrkowska
IMG_1999
XVII Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow
GwiazdkOFFo

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*