Lodzki_Port_Gier_10_plakat

Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki w Łodzi serdecznie zaprasza na 9 edycję Łódzkiego Portu Gier. Podczas dwóch dni trwania imprezy (26-27 listopada 2011) będziemy grać w najróżniejsze “gry bez prądu” – gry planszowe, fabularne, bitewne i logiczne. Łódzki Port Gier odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18. Wstęp jest bezpłatny.

Każdy odwiedzający naszą imprezę znajdzie tu coś dla siebie – od prostych gier logicznych i familijnych, przez mniej i bardziej skomplikowane gry planszowe, aż do rozbudowanych gier strategicznych i bitewnych. Od klasyków – Szachy, Go, Scrabble – przez karciane gry kolekcjonerskie, aż do nowoczesnych gier planszowych, święcących triumfy w całej Europie. Wytłumaczymy zasady, pomożemy znaleźć współgraczy, będzie można również wziąć udział w turniejach wielu gier.

Gramy w sobotę i niedzielę, od 10:00 do 21:00. Szczegółowe informacje na temat dostępnych na imprezie gier, planowanych konkursów, turniejów i innych atrakcji znajdują się na stronie http://www.portgier.info.

Zobacz także:

V Łódzki Port Gier (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
schronbrus
Zwiedzanie schronów przy ZOO i na Brusie
nocsw
Noc Świętojańska z Tuwimem w tle
targislubne
Łódzkie Targi Ślubne – jesień 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*