naturafoodW terminie 13-15 października w Hali EXPO odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Targi na stałe wpisały się w kalendarz imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie dedykowanych branży produktów ekologicznych i naturalnych.

NATURA FOOD i beECO to imprezy o ugruntowanej pozycji, na które cała branża czeka z niecierpliwością. Tegoroczna edycja to blisko 350 wystawców z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Litwy, Białorusi, Szwecji czy Ukrainy – oferujących szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, które są znane konsumentom oraz takich, które dopiero co pojawiły się na rynku. Każdy odwiedzający Targi, który związany jest zawodowo z branżą biożywności i produktami ekologicznymi będzie miał szansę nawiązać nowe kontakty biznesowe, odbyć spotkania branżowe oraz poszerzyć swoją wiedzę, uczestnicząc w bogatym programie wydarzeń tj. Akademia Biokuriera, Forum EKObranży, BIObiznes Forum, Konkurs o Złoty Medal NATURA FOOD, Konkurs o Złoty Medal beECO, rozstrzygnięcie konkursów EkoInnowacje oraz Tygiel Smaków (program).

Ekologiczna żywność, ekologiczne produkty codziennego użytku i ekologiczny styl życia na stałe wpisały się w naszą codzienność. Podążanie trendem eko to już nie tylko moda, ale konieczność, wynikająca z idei zrównoważonego rozwoju czy dbałości o zdrowie i środowisko naturalne. Dlatego Targi to również szereg wydarzeń towarzyszących, skierowanych do miłośników zdrowego stylu życia, pasjonatów gotowania, osób borykających się z problemem alergii, czy też wszystkich, którzy zamierzają podjąć wyzwanie życia w stylu eko. To właśnie dla nich dedykowane są: 2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych, 2 Forum Alergii,  pokazy i konkursy kulinarne w strefie Chwyć byka za rogi, bezpłatne porady i konsultacje z ekspertami oraz degustacje produktów przygotowane przez wystawców (program).

Targi NATURA FOOD i beECO to miejsce dla wszystkich, którym nie jest obca maksyma „jestem tym co jem, jak żyję i co mnie otacza”.

Godziny zwiedzania:
13 października (piątek) – 10:00 – 18:00
14 października (sobota) – 10:00 – 18:00
15 października (niedziela) – 10:00 – 17:00

Wstęp:
Bilet normalny jednodniowy (Natura Food & beECO) – 15.00 zł
Bilet ulgowy jednorazowy (beECO & Natura Food) – 10.00 zł
Bilet normalny trzydniowy (beECO & Natura Food) – 30.00 zł
Bilet rodzinny jednorazowy (2+1, 2+2) (beECO & Natura Food) – 30.00 zł
Bilet normalny jednorazowy online (beECO & Natura Food) – 11.00 zł
Bilet normalny trzydniowy online (beECO & Natura Food) – 22.00 zł
dzieci do lat 10 – 0.00 zł

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
targipracy
Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim 2017
dnikariery
Dni Kariery 2016
Kariera_Lodz_-_banner_fb_940x788
Targi Kariera IT

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*