swapPasjonaci płyt winylowych, zapraszamy na koeljny juz 33 Vinylowy SWAP do klubokawiarni Format (kiedyś Tektura) lokal mieści sie na terenie Art_Inkubator przy ulicyTymienieckiego 3. Odbędzie się w niedzielę, 26 listopada w godz. 12-17. Wstęp wolny.

Jeśli nie byliście, zapraszamy, kiedyś musi byc ten pierwszy raz! Nie masz gramofonu? nie szkodzi ! Doradzimy w odpowiednim wyborze, będziesz nam wdzięczny bo przecież dzwięk z płyty winylowej jest niepowtarzalny! Gwarantujemy wypoczynek przy dobrej muzyce. W tle usłyszymy wyselekcjonowaną muzykę z gatunku: Jazz, Blues, Funk… Polskich i Zagraniczne wykonawców. Oczywiście, na miejscu jak zawsze będzie możliwość odsłuchu.

Przypominamy o możliwości wystawienia także Waszych egzemplarzy! Zgłoszenia proszę kierować pod ten mail: lodzkagieldafonograficzna @gmail.com. Wystawców, dodatkowo prosimy o zamieszczanie pod wydarzeniem ofert ze swoimi perełkami.

Przypominamy! Giełda, przygotowana dla Was wspólnie z klubokawiarnią Format i Łódzką Giełdą Fonograficzną jest doskonałym momentem na miłe spędzenie czasu w kliamcie płyt winylowych.

Weźcie ze sobą znajomych i rodzinę. Wszyscy przecież kochamy muzykę i dobry klimat!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
harmongram_na_sezon_2016r_
VII Łódzki Festiwal Piknikowy
wiedza
XVI Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki – informacje
image_4_16902000
Pasión de Buena Vista w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*