Poznaski_z_on-_Elbieta_Pd__ziwiatr_i_Piotr_Machlaski181 lat temu urodził się Izrael Poznański, jeden z najbogatszych mieszkańców Łodzi, zwany „królem bawełny”.  Z tej okazji Muzeum Fabryki jak co roku serdecznie zaprasza na urodzinową imprezę pod tytułem „Urodziny z intrygą w tle” , która odbędzie się 24 sierpnia.

Izrael Poznański razem ze swoją małżonką (w tych rolach zobaczymy znanych łódzkich przewodników – Piotra Machlańskiego i Elżbietę Pędziwiatr) zabiorą swoich gości w podróż w czasie. 

Historyczne miejsca oraz stylizowane stroje pozwolą wczuć się w realia dawnej Łodzi. Goście zostaną zaproszeni na urodzinowe przyjęcie a następnie na zwiedzanie fabryki i Pałacu Poznańskiego. Będzie to zwiedzanie wyjątkowe, ponieważ  goście razem z Poznańskimi będą świadkami nieoczekiwanego wydarzenia… Czy wspólnie przeprowadzone śledztwo pozwoli im rozwikłać zagadkę? By dowiedzieć się tego – a także wielu innych ciekawostek – zapraszamy do Muzeum Fabryki. Na gości czekają niezapomniane wrażenia oraz urodzinowy poczęstunek! Zwiedzanie odbędzie się w dwóch turach o godzinie 11.00 i 13.00.

Miejsce rozpoczęcia: Muzeum Fabryki
Wstęp na „Urodziny” biletowany: bilet normalny- 12 zł, bilet ulgowy- 8 zł. W cenie: niezapomniana podróż w czasie, poczęstunek na przyjęciu fabrykanckiej pary, zwiedzanie fabularne „Imperium Poznańskiego” (Muzeum Fabryki, Muzeum Miasta Łodzi i Manufaktury). Zapisy telefonicznie pod numerem 42 664 9293 bądź mailowo na adres muzeum@manufaktura.com

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
OstatkiNaBaluckim_Plakat
Ostatki i casting na Bałuckim
pacc
Progress Accounting Competition VII
lask2015
Piknik Lotniczy w Łasku 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*