raz_dwa_trzy_i_spitfire_w_wytwrni_20130323_1868280027W tym roku Manufaktura obchodzi swoje ósme urodziny. Przez minione lata odnowione ceglane mury stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów Łodzi – miejscem, w którym historia i nowoczesność tworzą przestrzeń rozrywki, kultury, biznesu, rekreacji i handlu. Świętowanie jubileuszu przypada na trzeci majowy weekend, 17 i 18 maja.

Będą to dwa dni pełne atrakcji. W sobotę wystąpi Mezo, zagra również Kazik z zespołem Kult. Natomiast w niedzielę zapraszamy na koncert zespołu Raz-Dwa-Trzy. Przed występami artystów na gości Manufaktury czekać będą liczne atrakcje. Na rynku stanie między innymi wesołe miasteczko – karuzela Space-jam, Hully Gully dla spragnionych mocnych wrażeń oraz autodrom  i małe karuzele dla najmłodszych. Nietypowym wydarzeniem będą również spektakle w wykonaniu Kliniki Lalek. Głównymi bohaterami inscenizacji będą ogromne lale budowane w technice nadmarionet.

To pochodna lalki marionetki animowanej sznurkami, jednak w dużo większych rozmiarach. Będzie więc słoń wielkości swojego afrykańskiego odpowiednika, żyrafa wysoka na ponad pięć metrów oraz lew z charakterystyczną grzywą. Jeżdżące instalacje w kształcie dzikich zwierząt będą prawdziwą ozdobą rynku Manufaktury.

Wydarzenie

Ósme urodziny Manufaktury

Miejsce

Rynek Manufaktury

Termin

17 -18 maja 2014 r.

SOBOTA 17 maja

NIEDZIELA 18 maja

Godzina

Atrakcja

Godzina

Atrakcja

18:30

Koncert Mezo

od 12:00

Spektakl nadmarionetek
– Teatr Klinika Lalek

20:00

Koncert zespołu Kult

17:00

Koncert zespołu Raz Dwa Trzy

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Łódź Jungle Web 2019
Noc Świątyń w Łodzi
infoMEET_jpg
InfoMEET w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*