ubierzallesNa zakończenie miesiąca FabrySTREFA (Piotrkowska 138/140) zaprasza do poznania najświeższych pomysłów ze świata mody. “Ubierz Alles!” to nazwa nowego cyklu imprez, których celem jest promocja młodych projektantów mody, streetwear, designu. To pokazy autorskich kolekcji ubrań, dwudniowy showroom z możliwością zakupów a także koncerty i afterparty do rana.

  
Ideą “Ubierz Alles!” jest promowanie unikatowego, niemasowego designu, ubiorów nadających się do noszenia tu i teraz, a przede wszystkim za łagodną dla kieszeni cenę. Podczas pierwszej edycji odbędzie się pokaz nowej marki odzieżowej pod nazwą “Neogotik” stworzonej przez Paulinę i Piotra Połozów. Nazwa pochodzi od nazwy zespołu rockowego, który w 2008 roku założyli sami projektanci. Podczas premierowego wieczoru, zagrają oni na żywo do pokazu swojej kolekcji. Tego samego wieczoru będzie ją można kupić w showroom-ie, w którym ponadto będziemy mogli zaopatrzyć się w produkty m.in. takich projektantów i marek jak: Modapolka, Neogotik, Połoz&Biadasz, Gregor Gonsior, Rush Dnm, Retrovintage, Lit, Cock’nbullstory.

Sobotni wieczór zakończą artyści związani z wytwórnią Raban Records, czyli Tsar Poloz i 8rolek, którzy zagrają swoje live-acty oraz sety dj-skie. Niedziela to dzień dla tych, którzy spokojnie chcą dokończyć swoje modowe zakupy w showroomie, a wieczór pragną spędzić w doborowym towarzystwie Justin Ilovu, którzy zaserwują nam seans zdjęciowy zatytułowany “ Justin is coming”. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

* SOBOTA (29.01):
12.00 – 22.00………… Showroom
21.00……………………. Pokaz Neogotik + koncert Neogotik
22.00……………………. Raban Records Afterparty:
– 8rolek dj set 22.00
– Tsar Poloz live 23.00
– 8rolek live 00.00
– Sergio Oo Aaaa dj set 01.00
– Tsar Poloz dj set 02.00

* NIEDZIELA (30.01):

12.00 – 19.00………… Showroom
18.00……………….. Justin is coming

Czytaj także:

Aleja Projektantów (foto)

Agatha Ruiz de la Prada w Łodzi (foto)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Unknown-7
Punkt widokowy na wakacje
financewekx
Finance Week X
maratonrownosci
5. Maraton Równości – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*