RG_Lodz_rejestracja_soonTrzecia edycja Rails Girls Łódź już 17-18 czerwca.  To bezpłatne, dwudniowe warsztaty programowania dla kobiet. Jest to okazja wejścia w świat nowoczesnych technologii, wypróbowania narzędzi do tworzenia aplikacji internetowych, a także poznania możliwości i perspektyw związanych z pracą w IT.

Inicjatywa Rails Girls powstała w Finlandii w 2010 roku. Od tego czasu odbyło się ponad 140 warsztatów, w których organizację angażują się najlepsi programiści i firmy IT. REJESTRACJA – http://bit.ly/rej_RGL2016

W Polsce Rails Girls cieszy się wyjątkową popularnością. Dotychczas zorganizowano 17 warsztatów w 9 miastach Polski. Popyt na tego typu wydarzenia nie maleje – pierwsze warsztaty trójmiejskie, które odbyły się w marcu tego roku, zebrały ponad 750 aplikacji! W poprzednich dwóch łódzkich edycjach wzięło udział 97 uczestniczek i uczestników.

Na czym polega Rails Girls?

1. Warsztaty programowania
Uczestniczki, przy wsparciu mentorów, przechodzą krok po kroku przez proces budowania swojej pierwszej aplikacji internetowej.

2. Rozmowy z mentorami
Rolę mentorów obierają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Są specjalistami w swojej dziedzinie, którzy potrafią zarazić swoją pasją, burząc przy okazji wszelkie niepotrzebne stereotypy.

3. Lightning talks
W przerwie od nauki, zaproszeni goście oraz reprezentanci sponsorów opowiadają o swoich doświadczeniach i sukcesach związanych z pracą w IT.

4. Networking
Podczas przerw uczestniczki i mentorzy, pochodzący z przeróżnych środowisk i społeczności, mają okazję wymienić się doświadczeniami z warsztatów i nawiązać wartościowe znajomości. Zapraszamy do kontaktu oraz śledzenia najświeższych informacji o warsztatach poprzez kanałały social media: Facebook: facebook.com/railsgirlslodz/, twitter.com/railsgirlslodz/

REJESTRACJA – http://bit.ly/rej_RGL2016

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
swiecenie_1
Świecenie w Parku na Zdrowiu
zaradny
Byle do wiosny. Anna Zaradny
freee
Kolorowa Tolerancja 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*