towary6Towary to nowoczesna przestrzeń wystawiennicza, którą stworzyliśmy dla Was – ludzi z pasją, kreatorów mody, twórców sztuki użytkowej i producentów żywności. Chcemy odwiedzać największe miasta w Polsce, gdzie będziemy organizować wydarzenie poświęcone ludziom, chcącym podkreślić swoją odrębność.

Najbliższa (VI) edycja targów odbędzie się w w klubie Glow przy ul. Struga 8/10. W piątek, 13 listopada w godz. 10-18 i w sobotę, 14 listopada w godz. 10-18 plu afterparty o godz. 22.

Jak co roku w listopadzie Łódź zmieni się w ogólnopolską stolicę mody. Od 12 do 15 listopada trwać będzie Fashion Week. To wówczas do Łodzi przyjeżdżają największe tuzy ze świata mody, blogerzy, dziennikarze oraz miłośnicy oryginalnych stylizacji i szykownego ubioru.

Chcąc promować młode talenty, projektantów i producentów Towary zapraszają wszystkich na VI edycję targów, która organizowana jest we współpracy z Fashion Weekiem.
Tym razem targi obejmą 3 strefy: modę, design i gastronomię.

Będzie to również wyjątkowa okazja dla projektantów i producentów by zaprezentować swoje projekty przed nie tylko całą Łodzią, ale także uczestnikami Fashion Weeka; zawiązania nowych znajomości i kontaktów biznesowych, a przede wszystkim ciekawego spędzenia czasu wraz z szeroko pojętą sztuką. Przyjdźcie i przekonajcie się sami czym tym razem zaskoczą Was Towary.

STREFY

#TowaryWierzchnie
Ubierz się. Zadbaj o dodatki. Sprawdź czy pasują. Pokaż swój styl światu. Strefa projektantów, producentów biżuterii i wszelkich niezbędnych dodatków.

#TowaryUżytkowe
Pięknie wykonane narzędzia codzienności – od decoupage’u, przez ceramikę, po lampy i rzeczy do wyposażenia domu.

#TowaryApetyczne
Przestrzeń adresowana dla wszystkich, którzy są głodni… po prostu głodni i spragnieni. To miejsce wypoczynku po udanych zakupach, rozmów, spotkań ze znajomymi, a przede wszystkim możliwość docenienia sztuki (tym razem) kulinarnej.

REJESTRACJA ZOSTAŁA URUCHOMIONA – www.towary-targi.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Helio_Covent_Garden_3
Urodziny Manufaktury 2012 – informacje
aids_baner
Światowy Dzień AIDS
recordday
Record Store Day Łódź 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*